Sonunda Kavuştuk

@deeplove hocam ötv indirimli fiyatı bu.ben raporla bu fiyata aldım.keşke normal fiyatları böyle olsa ama nerde.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Hocamız 105'e ÖTV indirimli olarak almış. Yanlış okumadınız :D  

Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız inşallah.

Aracınız Hayırlı OLSUN hocam. Kazasız belasız kullanmanızı diliyorum. Görsel acısından birkaç resim yüklerseniz Güzel olacaktır diye düşünüyorum. Selamlar Mersin e

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız Hayırlı OLSUN hocam. Kazasız belasız kullanmanızı diliyorum. Görsel acısından birkaç resim yüklerseniz Güzel olacaktır diye düşünüyorum. Selamlar Mersin e

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim hocam.resimleri en kısa sürede paylasıcam  :'(

Ana girişteki yazınızı okudum orda görmeyince şaşırmıştım şimdi anlaşıldı :) hayırlı olsun tekrar güle güle binin kazasız belasız

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
:000074-medium: teşekkürler hocam.

@ÖzDi hocam hayırlı olsun, fotoğraf yağmuruna tutunda bakalım 62 plakayla nasıl duruyor :)

:mad: çok teşekkür ederim ama araç babamın üstüne olduğu için plaka 35 izmir den çıktı.resimleri aracın resimlerini atacam çok yakında.

aracı alır almaz Adana'da 3m cs35 film kaplattım ön cam ve yan iki cama.arkalar zaten karartılmıs.ayrıca kapı kollarına ve kapı eşiklerine film kaplattım.Orjinal 3m nasıl ayırt edilir diye merak edenler için 2 resim atayım.filmin üzerinde 3m yazısı var.camı sildikçe yazı zamanla kayboluyor.tüm bunlar 450 lira tuttu.

Ha birde çanakkale'den bi arkadaştan orjinal bagaj havuzu ve kauçuk paspas takımı aldım toplam 200 liraya.Şimdilik araca başka bişey yapmayı düşünmüyorum bekletilerimi zaten fazlasıyla karsılıyor.biraz ekonomiyi toparlayınca güzelde bi seramik kaplama yaptıracam yeterli.

InkedIMG_0861_LI.jpg

InkedIMG_0863_LI.jpg

Bu fiyatlara yakın bir A4 alabilirdiniz  :)

Neden Golf _?

İnan bütçeyi o kadar zorladım ki hani bin lira daha fazla fiyat verseydiler alamazdım o derece.ayrıca tr deki tüm bayileri aradım ki buna audiler de dahil a3 için bile bütçeyi baya zorlamam gerekiyoken a4 ü bu fiyatlara almak imkansızdı.Golf biçok golf kullanıcısı gibi bende de hastalık,yıllardır kullanıyorum mk4 den beri ne gözüm ne gönlüm bu segmentte başka bi araca kaymadı buna a3 de dahil :)  saygılar hocam  :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ya şu ergo koltukları neden kaldırdılar, en azından yarı deri gelseydi koltuklar, çok farklı gösteriyo içini aracın :)  Bu arabada bir tek o eksik bence :)

Ayrıca hem 35 hem de gunmetaller çok şık duruyo, gerçek bir jant rengi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt