Zift Lekesini Benzinle Silmek Seramiğe Zarar Verir mi?

@KaiZeN hocam şimdi şöyle bir problem var uygulanıcak yüzey çok fazla temizlendi gerek sıcak suyla gerek pasta atılarak belkide en çok silinen bölge orası oldu aracın. Boyanın inceldiğini düşüyorum o yüzden çok dikkat etmeliyim temizlerken. Bu ürünler problem yaşatmaz diyorsanız gönderin deniyeyim hocam. Çok fazla bilgim yok çünkü bu kimyasallar hakkında.

@KaiZeN hocam şimdi şöyle bir problem var uygulanıcak yüzey çok fazla temizlendi gerek sıcak suyla gerek pasta atılarak belkide en çok silinen bölge orası oldu aracın. Boyanın inceldiğini düşüyorum o yüzden çok dikkat etmeliyim temizlerken. Bu ürünler problem yaşatmaz diyorsanız gönderin deniyeyim hocam. Çok fazla bilgim yok çünkü bu kimyasallar hakkında.
Pasta işlemini nerede yaptırdınız, işin ehli bir yerdemi bilmiyorum ama pasta öncesi m700 temizlik tineri tarzı bir ürün uygulayıp çıkaramadılardamı pasta denediler? Biliyormusunuz? Yada direk pasta uygulayıp acaba verniğe iyice gömdüler ve dönüşü zor bir duruma mı getirdiler. 

Bence Aydın tarafında butik detay işi ile uğraşan bir yere götürürseniz çok daha sağlıklı olacaktır. Bir yakından görsünler ve yapılan işlemleri de belirtirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@KaiZeN  

kendim yaptım hocam el ile :D D yarın dediğiniz malzemeler ile deniyeceğim eğer beceremezsem mecbur pasta cila ya vericem aracı teşekkürler hocam yardımlarınız için tekrar  (y)

Geri
Üst Alt