Seramik kaplamalı araç için cila/hızlı cila/ bakım ?

Anladım hocam, wax’ı hiçbir işlem yapmadan ufak çiziklerin üzerine uygulama iyi sonuç verir mi diye sormuştum ama dediğiniz gibi kaş yapacağım derken göz çıkarmayalım, sağolun
wax ile çizik alamazsınız sadece seramik kaplama varsa aracınızda su iticiliği zayıflamışsa biraz onu arttırıp parlaklık kazandırırsınız.Birde kendinize meşgale bulmuş olursunuz.Ben aracımla ilgilenmeyi sevdiğimden seramikten sonra wax falan atıyordum arada bir.

wax ile çizik alamazsınız sadece seramik kaplama varsa aracınızda su iticiliği zayıflamışsa biraz onu arttırıp parlaklık kazandırırsınız.Birde kendinize meşgale bulmuş olursunuz.Ben aracımla ilgilenmeyi sevdiğimden seramikten sonra wax falan atıyordum arada bir.
Ben de araçla uğraşmaktan zevk alanlardanım hocam, wax parlaklığa ve su iticiligine ekstra etki yapar illa ki, fakat ben yapmışken kılcal çizikleri alabilir miyim derdindeyim. Seramik kaplama olduğundan pek seçenek kalmıyor sanırım bana yalnızca wax uygulamak kalıyor doğru mudur?

Ben de araçla uğraşmaktan zevk alanlardanım hocam, wax parlaklığa ve su iticiligine ekstra etki yapar illa ki, fakat ben yapmışken kılcal çizikleri alabilir miyim derdindeyim. Seramik kaplama olduğundan pek seçenek kalmıyor sanırım bana yalnızca wax uygulamak kalıyor doğru mudur?
Seramik kaplama olduğu sürece çizikleri alamazsınız o işlemi yapan kişi seramik öncesi yapması lazımdı., yok ben o çizikleri alıcam derseniz önce seramiği sökmeniz lazım

Seramik kaplama olduğu sürece çizikleri alamazsınız o işlemi yapan kişi seramik öncesi yapması lazımdı., yok ben o çizikleri alıcam derseniz önce seramiği sökmeniz lazım
Doğrudur hocam şimdilik wax uygulayıp ileride dediğiniz işlemleri yapacağım artık

Merhaba 

autoglym ürünleri hakkında bilgisi olan varsa yorum yaparsa sevinirim. 

Almayı düşündüğüm ürünler;

rapid aqua wax hızlı cila

bodywork shampoo condintioner şampuan

interior shampoon döşeme temizleme 

microfiber cloth gray bez

araç beyaz renk olup seramik boya koruma vardır

Merhaba 

autoglym ürünleri hakkında bilgisi olan varsa yorum yaparsa sevinirim. 

Almayı düşündüğüm ürünler;

rapid aqua wax hızlı cila

bodywork shampoo condintioner şampuan

interior shampoon döşeme temizleme 

microfiber cloth gray bez

araç beyaz renk olup seramik boya koruma vardır
Autoglym markası senelerdir sektörde olan ve iyi bir markadır.En son kullandığım ürünü rapid aqua wax kokusu çok güzel öncelikle verdiği parlaklık ve kayganlıkta çok hoşuma gitti daha geçen hafta bitirdim elimdeki ürünü.Araç ıslakken uygulanıyor bilginiz olsun.

Ürünün ismi ıslak bi kere😀uygulama şekli ıslakken yazıyıor hiç kuruyken yapmadım ama firma yetkilisi doğru söylüyordur bişey diyemem.

Geri
Üst Alt