Passat &Bmv 3 kasa tercihi için yardım.

Murat hocam bende 320d modern line bakıyorum ses felan çok önemli değil temiz olsun nefes alsın yeter ?

benim kafama takılan soru birazfarklı

km si 60 bin civarında olan araçlar ile km si 110 bin civarında olan 3.20d ler arasında neredeyse 30 bin tl fark var 

bu farkı vermeye değer mi onu düşünüyorum 
Değerli Hocam 

Bizde 2 ila 4 bin lira olan düşük km Bmw de 30 bin olamaz.

Makyajlı kasa farkı olabilir mı?

@silvershadow 

Değerli Hocam 

Yalnız fırsat varsa bir üst model mutlaka atlamalı. Alınan kârdır. Ama elinizdekini uygun fiyata verip bir üst model veya yaşa terfi etmeli

Yeniden vergiler vs düzenlenecek söylentileri doğru çıkabilir.

Saygı ve sevgilerimle 
Bir üst modelden kastınız highline mı yoksa başka bir araçmı? 2015 model aracım 25000 km’de dsg otomatik  ve hasarsız. Siz bunu verip ne almamı tavsiye edersiniz. Birde eksper gözüyle benim aracımı kaça versem iyi olur. 

Golf cidden değişik bir araç bayiden alalı 4 5 ay olacak konfor sürüş harika gel görki bagaja sığamama benide üzüyor helede arkaya 3 4 kişiyi bindirmem gerektiğinde öyle kontağı üstünde bırakıp gidesim geliyor.Yakım zamanda satıp sedana geçeceğim... fikir olarak karar sizin tabiki 3.20 derim ancak ülkemizde 2. El bmwler ciddi problem sebebi ise gençlerin bu araçları kullanış şekilleri o nedenle 2.ele dikkat edin bende geçen aralık ayında 3.20 hevesine 3 il gezdim telefonda konuştuklarının hiç biri doğru çıkmadı baktım dolandırılacağım ve o sinirle soluğu vw bayisinde aldım.Fiyat bandı 150 filan ise 2011 2012 5.20 yede bakın derim.Allah gönlünüze göre versin

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bagaj konusunda sıkıntı yaşadığı için golf ten vazgeçecek veya bagaj problemi yaşayan arkadaşlara port bagaj öneririm hem gayet şık duruyor hem de zaten bagajı tam dolulukla senede 2 sefer kullanıyoruzdur herhalde ?

@silvershadow 

Bir üst modelden kastınız highline mı yoksa başka bir araçmı? 2015 model aracım 25000 km’de dsg otomatik  ve hasarsız. Siz bunu verip ne almamı tavsiye edersiniz. Birde eksper gözüyle benim aracımı kaça versem iyi olur. 
Kastım model yükselterek Mümkünse Highline a geçmeniz. 

Mutlaka donanım sürüş keyfine katkıda bulunacaktır. Bir de bunu nasılsa verdiğiniz farkı fazlasıyla geri alacağınız bir çeşit yatırım olarak görmeli.

Sizin aracınızı fiyatlandırmaya yetecek ozellikle passat  piyasa bilgim maalesef yok. Ancak anlamak kolay. Yakınınızdaki bir bayiye DOD ikinci el kısmına fiyat biçtirin. Yaklaşık 6 ila 10 bin üstüne alıcıya dogrudan satılabilir.

Değişik bir tavsiye de benden gelsin o zaman.Mazda6 ya ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kastım model yükselterek Mümkünse Highline a geçmeniz. 
Mutlaka donanım sürüş keyfine katkıda bulunacaktır. Bir de bunu nasılsa verdiğiniz farkı fazlasıyla geri alacağınız bir çeşit yatırım olarak görmeli.
Sizin aracınızı fiyatlandırmaya yetecek ozellikle passat  piyasa bilgim maalesef yok. Ancak anlamak kolay. Yakınınızdaki bir bayiye DOD ikinci el kısmına fiyat biçtirin. Yaklaşık 6 ila 10 bin üstüne alıcıya dogrudan satılabilir.
Dolu bir passat işinizi günlük hayatta çok kolaylaştıracaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt