Pretoria Jantlı 7.5

@Beyzade Şimdi jetta ve boradan iyi yol tutabilir, ama yol tutuşu iyidir anlamına gelmez bu :)  Sizin daha önce kullandığınız araçlara göre bir nebze iyidir, benim kullandıklarıma göre kötü durumdaydı, bu başka insanlar içinde farklılık göstere bilir çünkü ucu bucağı yok bu işin :)

[mention=4606]Beyzade[/mention] Şimdi jetta ve boradan iyi yol tutabilir, ama yol tutuşu iyidir anlamına gelmez bu [emoji4] Sizin daha önce kullandığınız araçlara göre bir nebze iyidir, benim kullandıklarıma göre kötü durumdaydı, bu başka insanlar içinde farklılık göstere bilir çünkü ucu bucağı yok bu işin [emoji4]
He doğrudur

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ediyorum ancak yanılıyorsunuz golfdeki yol tutuşu çoğu araçta yok önceki araçlarımda yüksek hızda giremediğim virajlara golfle rahat giriyorum.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende tam tersi çoğu araçla girdiğim viraja golfle girince önden dışa doğru kaymaya başlıyor. Ön gelince arka tarafta onu kıskanıp geliyor tabi :)  

@fcsrn İşte o an çok önemli :D  

Yaylarla ilgili şunları söyliyebilirim 200-300 km kadar kullandım otobanda gerçekten çok iyi oldu.
205 lere kadar çıktım çok stabildi ve 4 kişiydik.
Şehir içinde yine 4 kişiyle sürtme vurma vs olmadı sadece biraz daha özenli geçiyorum kasislerden okadar :)

@forzaGilles Yok hocam değiştirmedim orjinal sarı halojen, fotoğrafda ledler biraz daha öne çıkmış :)  Led far buldum ama sök tak şeklinde olmuyor malesef aparat yada yapıştırma gerektiği için o proje şuan beklemede ?

@beratx aracı R pakete çeviricektim komple vazgeçtim, yayla birlikte gündelik hayatda kullandığım için 18 fazla geliyordu

Gece gezmelerinden bir güncel atayım, Eren hocam sayesinde kodlanan aracımı daha çok sevdim :) 1.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
golf jantına para harcanaksa eğer kesinlikle bu malı alırım. çok estetik duruyor. 

Geri
Üst Alt