Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

arkadaşlar ben yeni nesil carplay li olan teybi almıştım 280d ile biten model . Bugün biraz uğraş sonucu samsung s7 telefonumun ekranını medyaya yansıtabildim. Mİrrorlink bu şekilde çalışabildi sonunda. Xiaomi mi Note 3 ü çalıştıramadım. Belki onun başka bir yolu vardır. Android samsung telefonu olup mirrorlink ile ekranı yansıtmak isteyen arkadaşlar isterseler ise kısa bir anlatım yapabilirim.
Bendeki modelde carplay lı model hocam apple telefonu mu bağlıyorum samsung bağlasam calışır mı peki

Carplayli cihazlarda türkçe seçeneği çıkmıyor. Türkçe alabileceğimiz bir satıcı varmı aliexpresste?

Arkadaşlar aracım 2015 model highline paket. Bu carplayli olanı bizim araçlara uyuyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@emany Uymuyormuş torpidoda bulunan media cihazı sebebi ile problem çıkıyormuş.

@tahirozgun hocam ne kadara almıştınız teybi. Ben hala halletmedim almam lazım çok uzatmadan. Attığınız videodaki cihaz ise çok hoşuma gitti orjinal duruyor baya

Ben araba kontakta kapalı isiklarda kapalı kapıyı da kilitliyorum ama teyp Işığı açık kalıyor bu iki gündür boyle nasıl olacak

@yusufacs hocam hata veriyor orası önemli değil zaten. Videodaki arkadaşın yaptığı uygulamaları aynen yapın çalışıyor. LG mirrordrive i ise google play den değil netten indirin 1.2.1 sürümü olması gerekli 

@Burak24 hocam ben 1500 tl ye aldım tamamen türkçe benim teyp. Videodaki teyp değil tabii ki. Benim teybin fotoları birkaç sayfa geride var bakabilirsiniz. 

Arkadaşlar aracımı sattığım için elimde yeni tip, 7.5 lardaki ekrandan, çerçeveli sorunsuz İngilizce dil olarak var. Satacağım. Bilginize.

Geri
Üst Alt