Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

@Harun Gündüz üstad mrb bende bu cihazdan aldım da çok memnunum kamera montajı yapmak için şema istediler acaba bu konuyla ilgili bilgin varmı teşekkürler

@kartal72 aynı şekilde kameram bugün geldi. Yakında kendim yapmaya çalışçam montajını. Sadece geri vitese bağlamada aklımda soru işareti var çünkü geri vites lambası bagaj kapağında ancak kamera plakalıkta olduğu için kablolamada kafam karıştı açıkçası. Montaj yapıp tamamlarsam burdan detaylı yazarım.  Montaj resimdeki gibi

366256FC-D773-4954-AD46-7E8FF23C387B.jpeg

@alp ÜSTAD ÇOK TEŞEKKÜRLER BU GÖNDERDİĞİNİZ ŞEMA YETERLİ OLACAKMI ACABA BENDEN İSTEDİKLERİ ŞEMA TEYBİN VE ARABANIN ANA KABLO ŞEMASI DEDİLERİ

@kartal72 yeterli olur hocam , bağlantı yapıldığında geri vitesten elektrik bağlantısının ( pozitif ve negatif)resim veya detayını paylaşabilirseniz memnun olurum

@alp  TEŞEKKÜRLER ÜSTAD FORUMDA BİR KAÇ ARAŞTIRMA YAPTIMDA BU ÇEVİRİCİ KABLO OLMASI LAZIMMIŞ BİLGİNİZ VARMI ACABA 

d83zqp.png

@alp  plakaliga kamerayi takmadan kablolari iceri dogru salin tamponun altindan cikacak aracin sofor tarafi arka teker arkasina dogru bi bosluk var klavuz ile ordan kablo iceri alinacak. Tampon ile sasenin birlestigi yer gibi dusunebilirsiniz. Baglanti ise bagajin sol taraf plastik aksamlari sokulunce geri vites hattini goreceksiniz oraya yapilacak. 

@Ayberk080808 tamam hocam kontrol edecem yalnız araç golf 7 geri vites hattı bagajda değil de bagaj kapağında diye biliyorum. Sağolun yardımlarınız için

Geri
Üst Alt