Jump to content

Recommended Posts

bende şimdi düşünüyorum servise gidip değiştirtsem mi diye fren hidroliğini yoksa bakım zamanı mı değiştirtsem karar veremedim.

Zaman sıkıntınız yoksa değiştirin bence bakım masrafıyla birlikte üst üste binmesin hemde güvenlik bu ne olur ne olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2.5bin
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@ABDUHAN şu kadarını söyliyeyim; aracın filtreleri Mann, Mahle ve Hengst çıkar., Alman araçları filtrelerde bu 3 markayı kullanır., -hava filtresi Mann, -yağ filtresi Mahle veya Hengst,

30.12.2019 tarihinde 3. yıllık bakımı yaptırdım., Bakımları serviste yaptırdığımdan dolayı, motor yağı olarak 1lt.’lik kapalı kutularda satılan Castrol Edge Professional kullanıyorum.,  Bakımdan

@e2emotor yağı shell kullanıyorlar, bir de polen filtresini eko seri için fiyat vermişler., polen filtresi eko seri olabilir sıkıntı değil., Akü için %30 zubizu indirimi yapılmasına rağmen 1428

Konudaki görseller

@sldry Hocam 43 binde benim araç Çankaya Doğuşta bakıma girdi.Rutin bakım dışında fren hidroliğine 160 tl, ön fren balatalarına 420 veya 480 dendi.Sizin fren balataları iyi durumdaymış anlaşılan ama fren hidroliği 112 tl tutmuş.Servisler arası bu kadar fark normal mi acaba?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ABDUHAN 

2 saat önce, ABDUHAN yazdı:

@sldry Hocam 43 binde benim araç Çankaya Doğuşta bakıma girdi.Rutin bakım dışında fren hidroliğine 160 tl, ön fren balatalarına 420 veya 480 dendi.Sizin fren balataları iyi durumdaymış anlaşılan ama fren hidroliği 112 tl tutmuş.Servisler arası bu kadar fark normal mi acaba?

Servisler arası farkı bilmiyorum hocam birşey diyemeceğim .Aracı aldğım kişi ön fren balatalarını yeni değiştirdiğini söyledi.Servis sorumlusu bana ön balatarın orjinal olmadığını istersen ön ve arkayı  değiştirelim dedi.Bende fazla masraf oldu zaten gerek yok dedim.İkisi içinde fiyat istedim 750 tl fiyat çıkardı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 27.03.2018 at 23:03, forjust1day yazdı:

Hocam peki aracımda bcm gateway ve farlar değişecek otomatik yükseklik ayari yapilacak ilerde far yikama yapicaz , aynaları değiştirdim, led stop taktim , Discover pro takili sizce bi sorun olsa garantiye sokarlarmi ? Her ne kadar orjinal parçada olsa kablo kesme biçme olmasada garantiye asla sokmazlar @silvershadow

Garantide sorun yasanmaz 

Yeter ki yetkin ellerde yapılsın ve bir kisadevreye neden olmasın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 30.03.2018 at 10:48, bunyamin81 yazdı:

Volkswagenim uygulamasından baktığımda resimlerde ki gibi görünüyor, haziran 2017 bakımı yetkili servise gidilmemiş demek oluyor sanırım.149fe17a1c991b119bdb4d25e8e4d5bb.jpg331c2886b874d90f0a2f17daba7edf20.jpg

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi telefondan uygulamayı kullanıyorsunuz hocam., benim iphone 'da servis takvimini göstmek istediğimde hata veriyor sinir oluyorum., eskiden ne güzeldi bilgisayardan her şeyi görüntüleyebiliyorduk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hangi telefondan uygulamayı kullanıyorsunuz hocam., benim iphone 'da servis takvimini göstmek istediğimde hata veriyor sinir oluyorum., eskiden ne güzeldi bilgisayardan her şeyi görüntüleyebiliyorduk
Samsung A3 2016 yani Android işletim sistemi kullanıyorum hocam.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, forjust1day yazdı:

Değerli hocam, iphone uygulamasinda sorun gözükmüyor ben kullanabiliyorum ?

257e7e532233c03cb3faedb8add28df4.jpg

benim ki 5s antika telefon belki ondandır., son yazılım yüklü ama hata veriyor :wacko:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Ocak ayında aracımın 45 bin bakımını Çorum Ahlatçı’da 580 tl ye yaptırmıştım, buradaki fiyatlara bakınca gayet uyguna yaptırmışım

Aracınıza neler yapıldı hocam, fatura vs paylaşabilir misiniz?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Dostlar... Bu sabah Bursa Doğuş'a ilk bakım için saat 8:45 de gittim, 10:15 de sorunsuz ve memnun bir şekilde ayrıldım. Bu konuda; benimle ve aracımla ilgilenen Erhan Bey'in katkısı da çok. Randevumu web üzerinden aldım ve toplam masraftan %5 indirim yapıldı standart olarak. Üstatların önerisi üzerine aracımı yıkatmadım (yıkama burada da taşeronmuş !!! ), kılıfların hepsini kendileri zaten taktılar. Cam suyum zaten doluydu. Bakımdan bu kadar kısa sürede çıkmak benim için sürpriz oldu. Toplam 758 tl ödedim... Bu arada; 2-3 gün önce standart bakım 790 tl iken, şu an 805 tl olmuş !!! Bu da benim kısmetsizliğim.Aracım 2050 km de bu arada. Neredeyse, sadece hafta sonları keyfi kullanıyorum...

Dikkatimi çeken ise, hava filtresinin çok çok temiz olmasıydı ! Dışarıda bakım yapılsa hava filtresi bir sonraki bakımda değişir gibi geldi. Polen filtresinin durumu ise berbat. Bakım sonrası sanki aracımın rolanti sesi arttı. Tam emin olamadım, sürüş sırasında her şey yolunda ve bir fark hissetmedim... Saygılar... Sevgiler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Aracınıza neler yapıldı hocam, fatura vs paylaşabilir misiniz?

Bildiğimiz rutin 15 bin bakımlarından, yağ ve filtreler değişti gerekli kontroller yapıldı

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğimiz rutin 15 bin bakımlarından, yağ ve filtreler değişti gerekli kontroller yapıldı

Fren hidroliği ile ilgili bir işlem yapılmadı mı?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Fren hidroliği ile ilgili bir işlem yapılmadı mı?

Tam hatırlamıyorum, fatura araçta, araca inince fotoğrafını paylaşırım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tam hatırlamıyorum, fatura araçta, araca inince fotoğrafını paylaşırım

Tamam hocam size zahmet, merak ettim yapılan işlemleri bakıma 6 gün kaldı

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyat 580 yazmıştım ama daha düşükmüş
584ea43736a8c9692b5c3a1585f54d3d.jpg

Fotoğraf için teşekkürler, Kazasız sürüşler dilerim hocam.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
İşçilik ücreti konulmamış hiç, ilginç geldi

Torpil geçtiler sağolsunlar ,Aracımı da ordan almıştım zaten, Ahlatçı’yı hem satış hem de servis bakımından tavsiye ederim gerçekten fiyatları diğer bayilere göre uygun

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   3 kullanıcı

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: calik
      Merhaba,
      Ekte 15.000 - 30.000 km arası kullandığım sökülen yakıt filtresinin fotoğrafını görebilirsiniz. Bu kirlilik miktarının 15.000 km için normal olduğunu gözlemledik.
      Sizler de isterseniz kendinizinkileri koyabilir, böylece karşılaştırma imkanı bulabiliriz.
      İstasyon Bilgisi : Shell Petrol A.Ş. Maslak Atatürk Oto San. Sit.
      Motor : 1.6 TDI BMT 90
      Kullanım : 15.000 km (15.000-30.000 arası)

• Yeni Oluştur...