Güncel Bakım Masrafları

Ben bugun kocaeli ark otoda 4.yil bakimimi yaptirdim bujiler degisti.fren hidroligi degisti %25indirimli 1400tl tuttu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Unuttum birde ön arka sileceklerim degisti
Benim standart bakım + fren hidroliği %25 indirimli 1092 lira tuttu yani sizin buji + silecekler 308 liraya gelmiş iyi fiyat ayrıca silecekleri serviste değiştirmekle iyi yapmışsınız ben geçen sene bosch aldım 160 lira verdim 1 senede bozuldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
Valla 2 farkli silecek varmis ellerinde biri 80lira digeri 160lira ben ekonomik olani tercih ettim 

Benim orjinal sileceklerimdi 4 yildir kullaniyordum.aslinda sikayetimde yoktu.ama indirimli filan olunca degiseyim dedim.hatta arkayida degistim.ekonomide olsa neticede servis satiyor.herhangi bi sikintida hemen yanlarindayim

@typhoons  dogus oto etimesgutta kendim yagi goturerek yaptirdim hocam, bir arkadasta dogus oto cankayada ayni sekilde yaptirdi.

@ZITIPAŞA ikisi de kabul etmiyor hocam. Castrol 5.30 kullaniyorlarmis onu koyuyorlar yağ kabul etmiyoruz dedi.

10.03.2020 tarihinde 2017 Golf TDI Highline DSG 60000 bakımına zubizu indirimiyle 1469 TL ödedim.

Ekran Alıntısı.PNG

@Terms Farklılık gösterebilir yazmışlar ama detayını bilmiyorum mazot filtresi de değişti belki ondandır. Aracı yeni aldım ilk bakımım fiyatı yüksek geldi ama niyetimiz belli olsun diye kabul ettik.

Geri
Üst Alt