İLK BAKIMDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Özellikle serviste aracın yıkanmaması yönünde telkinde bulunmuş arkadaşlar bunun sebebi nedir acaba??

Özellikle serviste aracın yıkanmaması yönünde telkinde bulunmuş arkadaşlar bunun sebebi nedir acaba??
Taşerona yıkatmaları, kötü yıkamaları, aracı çizik içinde teslim etmeleri., kısacası kötü bir yıkamacı nasıl aracın içine ediyorsa serviste taşerona yıkattığından aynı şey olay

@forzagilles valla hocam sağolun sayenizde öğreniyoruz böyle böyle püf noktaları. Yoksa servise gidince, tam sevdikleri adam tipi olacağız:)

@forzaGilles

Yine harikasınız Hocam. Yağ konusunda detaylı bilgilendirmeniz için Teşekkürler  

Yağ önemlidir.

Motor da Yağ,

Kalpte Kan misali....

Kurulamaktan bile aciz olan yapılan yıkamadır. Tahminimce ıslak halde dışarı koymuşlar. Üzerinde kireç lekesi ile almıştık. Görmedim ama fırça kullanıldığı söyleniyor.

Çarşamba Ankara’da doğuşa bakıma götürmeyi düşünüyorum ilk bakım olacak dsg 1.6 arabam ortalama ne çıkıyor. Ankara’da servis olarak nereyi öneriyorsunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim de 15000km olmadı ama 1. yılı doldurmak üzereyim. Geri sayıma başladı,15 gün sonra git öpsünler sende rahatla bende rahatlim der gibi her kontağı açtığımda uyarı veriyor :)
Dün evime yakın olan Doğuş Esenyurt'u aradım 700tl civarı bir ücreti olur dediler. Bende 23 ekim için myvolksvagen mobil uygulamasından randevumu aldım.

Bazen çukur veya tümsekten geçerken ön takımdan luk-luk diye ses geliyor ve ön kapı fitillerinden gıcırtı gelmesi dışında bir şikayetim yok çok şükür.
Araç 1.2 tsi.

Bakımı yaptırdım arkadaşlar 679 tl tuttu arkadaş tanıdık soktu araya biraz indirim yaptılar normalde 740 imiş. yağ değişim ile ilgili soruları da sordum arkadaşların izah ettiği gibi yağı getirirsen kabul ederiz sorun değil dedi garanti veremeyiz bişey olursa vs dedi araç kontrol edildiğinde periyodik bakım vs yazamayız abi yağ değişimi yazarız dedi. cam suyu istemedim. Yağ castrolmüş onuda sordum. 789D7CEC-B53C-4F49-8B18-406C77143098.jpeg

@m.parlak hocam VW’nin özellikle castrol kullanılmasını istemesine rağmen başka marka yağ kullanan yetkili servislerin olduğundan bahsetmişti @forzaGilleshocam. Ama bir çoğu castrol kullanıyormuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt