Jant Plasti Dip Nedir? Uygulayan var mı? Dayanıklı mıdır?

Dört jant için kaç tüp plastidip kullanmak gerekiyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

e04fc3479a1c40585aa2abb47dc382b3.jpg

Aldığım firmanın kendi ölçü tablosu. Bu firmadan firmaya değişebilir. Daha doğrusu bir tüpte ne kadar olduğu ile orantılı. Tahminime göre aşağı yukarı aynıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender

hocam daha siyah olsa daha güzel duracak gibi nacizane yorumum. ;)

elinize sağlık

Teşekkür ederim arkadaşlar  asıl düşüncem Fatihan arkadaşımızın Beyaz aracına uygulattığı boya rengiydi ama pilasti dip olarak o rengi bulamadım malesef boyaya da girmek istemedim geri dönüşü olmaz diye. şimdilik 2 ön tekerleklere yaptım bikaç gün gözlemleyeceğim gözüme batmazsa diğer kalan 2 lastiğede yapıcam yok hoşuma gitmedi o zaman sökeceğim :)

Eline sağlık kardeşim ama çok mat duruyor ve tonu baya açık olmuş. Parlatıcı felan atmadın üstüne değil mi?

Boya daha kurumamış iken çekilen resimler bunlar.Tonu açık olmasını ben istedim o açıdan parlatıcı uygulandı üzerine. Ama aklımda senin aracın rengi kaldı halen :)

Allah tekerine Taş değdirmesin aracının, o renkte pilastidip bulursam direk yaparım :)

Eyvallah, cümlemizin tekerine taş değdirmesin Allah. Samimiyetine binaen söylüyorum: bence pasifik maviye en güzel giden orjinal jant rengi, ama aracın piano black dış ayrıntılarıyla bütünleşen piano blacke yakın bir parlak siyah uygulayabilirsen uygula bence.

beyaz araca bunlar süper durur gibi duruyor.

pasifik mavi içinse sanırım daha koyu hatta siyah daha iyi olur.

edit : vakit bulursam benim araca parlak siyah yaptırmayı düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ender dedi:
Gunmetal PilastiDip boya uygulaması ve sonuç. Yorumlarınızı esirgemeyin :)
Değerli Hocam,

Ben de beğendim. Gayet güzel uygulama yapılmış görünüyor ayrıca.

Maşallah

Teşekkürler değerli yorumlarınız için. bu iş zevk meselesi elbette ama sizlerin değerli görüşleri benim için önemli. Ben aracım koyu bir renk olmasından dolayı daha açık bir renk düşünmüştüm aslında ama buda şimdiden gözüme kötü gözükmedi. hatta bazı ışık açısından Sanki Pasifik mavişin Yansıması varmış gibi üzerinde ki bu mavimsi renk hoşuma gitmiyor değil :)

@Ender Hocam ben çok beğendim, aklımda nicedir yaptırmak var benim de. Tungsten için parlak siyah düşünüyorum :)

Ümraniye - Çekmeköy civarında plastidip yaptırabileceğim bir yer öneren hocamız varsa sevinirim. Kendim uğraşamam, uğraşsam da kesin bir aksilik olur beter ederim :) Geçenlerde evin orada genç bir arkadaşımızın siyah renk aracında mat siyah uygulanmış halini görmüş ve sormuştum. 250 liraya yaptırdığını belirtmişti.

Ümraniye jant hastanesi, işini görür, pazarlık yap mutlaka.

Geri
Üst Alt