İyi niyet garantisi

@yusuf hocam manuel olsa bende asla uğramazdım bunca sene dsg var diye çektim bu yükü :D  ama madem artık garanti veremiyorlar kesin olarak benim durmak için bir sebebim kalmamış oluyor şimdi Ankara'da işini bilen iyi yapan bir vw ustası bulmam kalıyor ..

aslında işlem basit yağ dök boşalt ta genede işinde pro birini istiyorum bakınca şurda sorun çıkartabilir diyerek müdahale eden ( DÜRÜSTLÜK İLE TABİKİ ) anlayan bilen biri lazım umarım bulurum :D

Çok iyiniyetliler. İyiniyetlerinden dolayı bakımları serviste yapılmış ve garantisi 2 hafta önce bitmiş araçta bile basit bir şey için ücret istediler. Neymiş efendim,kullanıcı hatasıymış. Şoför tarafının kapı fitilini kullanıcı aşınırmış ve yırtılmış. Hemde 2 yıllık araç. Nasıl becerdiyse benden önceki sahibi.

[mention=2]yusuf[/mention] hocam manuel olsa bende asla uğramazdım bunca sene dsg var diye çektim bu yükü [emoji3] ama madem artık garanti veremiyorlar kesin olarak benim durmak için bir sebebim kalmamış oluyor şimdi Ankara'da işini bilen iyi yapan bir vw ustası bulmam kalıyor ..
aslında işlem basit yağ dök boşalt ta genede işinde pro birini istiyorum bakınca şurda sorun çıkartabilir diyerek müdahale eden ( DÜRÜSTLÜK İLE TABİKİ ) anlayan bilen biri lazım umarım bulurum [emoji3]
Ankara Mas oto.
Vag grubuna bakıyor.

@yusuf hocam manuel olsa bende asla uğramazdım bunca sene dsg var diye çektim bu yükü :D  ama madem artık garanti veremiyorlar kesin olarak benim durmak için bir sebebim kalmamış oluyor şimdi Ankara'da işini bilen iyi yapan bir vw ustası bulmam kalıyor ..

aslında işlem basit yağ dök boşalt ta genede işinde pro birini istiyorum bakınca şurda sorun çıkartabilir diyerek müdahale eden ( DÜRÜSTLÜK İLE TABİKİ ) anlayan bilen biri lazım umarım bulurum :D
Ankarada gimat tarafında Yeni Aydoğan servis Yahya usta. Ustalıkta, insanlıkta , dürüstlükte daha onun gibisini görmedim.

Aydogdu VW Yahya usta.. 7 yildir tum arabalarimizin bakimini yapar tavsiye ederim. Kendi arabami golfu goturdum beni zorla yetkilye git garantin bozulmasin dedi, bu derece gonlu gozu toktur..

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi günler

Bir konuda yardım istiyorum.

Aracım 2013 model polo sağ cam ve direksiyondan sürekli olmasada kalkışlarda tık tık diye duyulan bir ses geliyor ,aracım servis bakımlı diğer serviste cam sorununu halletmişlerdi ama tekrar aynı şekilde sürekli ses geliyor,direksiyonda aynı şekilde kalkışlarda sağa sola çevirirken bir ses geliyor hala şimdi tekrar bu sorunlar için götürsem iyi niyet garantisinden yardımcı olurlar mı 

@ansolak

Ağabey orayı biraz önce aradım 500-600 arası fiyat istediler orada biraz tuzlu geldi bana bide k&n kutu içi hava filtresi falan aldım dışarıda yapacağım gün takarım diye onlarda bizden almadığınız parçanın garantisini vermiyorlarmış falan bana uymadı ora yinede çok teşekkür ederim

@ft19 @dgn

Yahya usta çok duydum tavsiyeniz için teşekkür ederim mutlaka uğrayıp konuşup fikir almak isterim ilginize teşekkür ederim hocam eksik olmayın :D  

@zambor007

hocam servise götürdüğünüzde iyi niyet garantisi çıkmaz ise yaptırmak istemiyorum derseniz bilgi verirler diye düşünüyorum tabi bu varsayım 

Değerli hocalarım hepinize iyi akşamlar, konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen kusura bakmayın..

Aracım 60.000 km vardı varacak bende doğuş bünyesinde mi ? yoksa dışarıda ustama mı yaptırsam diye düşünüyorum..

Ancak araç DSG olduğu için kafam karışık bu konuyu daha önce yazmış tartışmıştık ..

Eğer iyi niyet garantisi devam ediyor ise doğuşa etmiyorsa zaten dışarıya götüreceğim araç 2014 model lütfen fikrinizi söyler misiniz ..

Saygılar
@Laylayloom hocam dsg olmazsa kesinlikle dışarıda yaptırın derim fakat dsg can sıkan bir konu arkadaşım 2013 model 1.2 tsi dsg leon aracı iki ay önce iyi niyet garantisi altında mekatironik değişti 130 tl ücret ödedi tüm bakımları Çankaya doğuşta yapılmıştı benim önerim servise gitmeniz. Servis gerçekten soygun yapıyor orası muhakkak ilk bakıma 700 tl ödedim dışarıda yaptırsam max. 200 tl öderdim ama işin içine dsg girince el mahkum gidiyoruz.

@Erdem hocam yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim öncelikle

bu sizinde bahsettiğiniz örnekler var ama DSG si bozulup servis bakımlı olsa bile yaptıramayan da var ..

tam olarak şans işi .. onca parayı verdikten sonra diyelim ki DSG bozulsa ve yaptırmasalar ben uyuyamam bir ömür :D  

bu olasılığa ton yükü para ödemek istemiyorum açıkçası ..

ama iyi niyetle kesin yapılır deselerdi 1 dk durmadan doğuş oto derdim 

@dgn   @ft19

değerli hocalar söylediğiniz ustanın adres ve ya telefon numarası varsa sizde, bana yollar mısınız rica etsem google amca dükkanı kapalı hep şeklinde bir şey dedi ..

Geri
Üst Alt