Golf 1.4 TSI BMT 150PS R-LINE DSG

Far asistanını da eklettim. Uzun yolda işe yarayacak bir özellik gerçekten. Kazasız belasız kullanırım umarım teşekkürler. :)

Biraz indirim olacak satarken mecbur, ama aileden birine veya tanıdık birine fazla öldürmeden satarım diye düşünüyorum.

Eğer imkan olursa 1-2 seneye Golf R almak istiyorum, bu şekilde doğuşa da bırakabilirim. Bu arada doğuş piyasasından ne kadar aşağı alıyor araçları bilginiz var mı?
Değerli Hocam 

Doğuş piyasanın 6 ila 10 bin altında alır. 

Ancak siz aracım değer kaybeder mı diye soruyorsanız

sizin aracı satacağını tarih ve ne kadar donanımli olduğu önemli 

Belli bazı donanımlar ikinci elde para ederken bazıları etmez.

Yani bazı donanımları geri dönüşü olan depozito ücreti gibi düsunmeli. Ancak baziları maalesef geri dönüsu olmayıp yalnızca bu donanımları özellikle arayan birisi için tercih nedenidir. 

Zamlar bu hızla ilerlerse aldığınız aracın bir kaç ay sonra bile kâr ederek satma olasılığı yüksektir.

• Beğen
Tepkiler: BBE

Bu kadar opsiyonlu bir araç değer kaybetmesin istiyorsanız bence dizel almalısınız.

• Beğen
Far asistanını da eklettim. Uzun yolda işe yarayacak bir özellik gerçekten. Kazasız belasız kullanırım umarım teşekkürler. :)

Biraz indirim olacak satarken mecbur, ama aileden birine veya tanıdık birine fazla öldürmeden satarım diye düşünüyorum.

Eğer imkan olursa 1-2 seneye Golf R almak istiyorum, bu şekilde doğuşa da bırakabilirim. Bu arada doğuş piyasasından ne kadar aşağı alıyor araçları bilginiz var mı?
80'e sattığımız araca dod 66 teklif etmişti.

• Beğen
Şu an elimde 2016 DSG Caddy Maxivan (19.000 KM'de - Az kullanılmış) mevcut. Araç geldiğinde dod'a verir üstünü tamamlar alırım diyordum ama bu kadar düşük teklif ediyorlarsa normal yollardan satmak daha mantıklı olacak sanırım.

Geri
Üst Alt