Golf 7 6,5 " media composition bluetooth sorunu

Kardeş selamlar az önce elime geçen iphone 7 ve iphone 6 plus cihazlarını aracımda deneme fırsatım oldu :)  sorunun plus ile alakalı olduğu kanısındayız :)  iphone 7 de rehber çalıştı ama 6 plus ta aynı hatayı verdi şimdi 7 de olup bende olmayan ne var ona bakıcam bilgilendirme yaparım

7 plus kullanan kimse yokmu arkadaşlar benim yaşadığım sorunu yaşayan bir benmiyim :))

Kardeş selamlar az önce elime geçen iphone 7 ve iphone 6 plus cihazlarını aracımda deneme fırsatım oldu :)  sorunun plus ile alakalı olduğu kanısındayız :)  iphone 7 de rehber çalıştı ama 6 plus ta aynı hatayı verdi şimdi 7 de olup bende olmayan ne var ona bakıcam bilgilendirme yaparım
Ben 6 plus veya 7 plus 'tan dolayı çalışmadığına ihtimal vermiyorum., büyük ihtimal telefondaki adını bilmediğimiz bir özellik telefon ilk kurulum yapıldığından beri on veya off olarak geldiğinden bu sorun kaynaklanıyor., böyle bir sorun ile karşılaşan yabancı sitelerde bile duymadım

Ben 6 plus veya 7 plus 'tan dolayı çalışmadığına ihtimal vermiyorum., büyük ihtimal telefondaki adını bilmediğimiz bir özellik telefon ilk kurulum yapıldığından beri on veya off olarak geldiğinden bu sorun kaynaklanıyor., böyle bir sorun ile karşılaşan yabancı sitelerde bile duymadım
Ama şuan sadece 3 plus cihazda denedim üçünde de aynı sorunu yaşadım :)  7 de yaşamayınca ihtimal veriyorum :)  acaba rehber formatı ile alakalı olabilir mi? Diyecem aynı işletim sistemini kullanıyorlar rehberi yedekleyip tekrar indircem bir de öyle deneyelim :)

Hocam bendede 6s var birkaç gün önce ekranın geç açılması, radyoya geç geçme vs. gibi sebeplerle passat aracıma yazılım güncellemesi yaptırdım. Ancak bugün telefonun Bluetooth'u açık olduğu halde araç üç dört defa telefonu görmedi tekrar arattırdım falan zorla buluyor. Sanırım bu 6,5 " mesai cihazlarında genel bi sıkıntı var. 

Ben 6 plus veya 7 plus 'tan dolayı çalışmadığına ihtimal vermiyorum., büyük ihtimal telefondaki adını bilmediğimiz bir özellik telefon ilk kurulum yapıldığından beri on veya off olarak geldiğinden bu sorun kaynaklanıyor., böyle bir sorun ile karşılaşan yabancı sitelerde bile duyma
Arkadaşlar sorun çözüldü. Rehber de emojili bir kayıt olduğu için görmüyormuş. Emojileri değişince klavye aktif oldu herkese teşekkürler :)

Geri
Üst Alt