NAZARI FENA ÇIKTI

Geçmiş olsun buna daha fazlası olabilirdi ALLAH korusun

Bir detaling uzmani ozel kimyasal ile polisaj uygulayarak durum biraz daha iyilestirilebilir. Aklınızda olsun Hocam.Tekrardan gecmis olsun.
Bugün Abi otoking baktı kapı komple boyanacak dedi başka çaresi yokmu dedim ,Metalik boya olmasaydı olurdu. 1350 nakit 1600 lirada taksitli fiyatı
Kaskodan yaptırırsanız Exper 4000 liraya yakın hesap çıkarır dedi mini hasarı aşıyormuş.

Bugün Abi otoking baktı kapı komple boyanacak dedi başka çaresi yokmu dedim ,Metalik boya olmasaydı olurdu. 1350 nakit 1600 lirada taksitli fiyatı
Kaskodan yaptırırsanız Exper 4000 liraya yakın hesap çıkarır dedi mini hasarı aşıyormuş.
Hiç Gerek yok komple boyanmasına ve işlem görmesine. Yazık Günah bu fiyatları neye göre veriyorlar anlamıyorum. Tekrarlamakta fayda var daha iyi ve uygun çöümleri için araştırmalarınıza devam edin Hocam. İllaki kaliteli bir yer bulacaksınız Ankara da . Konuyu gördükçe yazacak arkadaşlarımız da olacaktır bu şekilde tecrübesi olanlardan. 

Hocam geçmiş olsun. Pasta ile sarı olan yerler geçecektir. Geriye derin çizikler kalır onlarada pasta sonrası nasıl görüldüğüne bağlı işlem yapılır.

geçmiş olsun. hocam yanlış yerde dolaşıyorsunuz. hemen oradan uzaklaşın...

kaportada göçük veya ezik varmı. resimdeki son hali ile tam olarak anlaşılmıyor. şayet ezik vs. varsa direk bu işin uzmanı boyasız göçük düzeltme işiyle uğraşan bir yere (ankarada bu işleri yapan bir işyerinde çalışan bir tanıdığım var, isterseniz oraya yönlendirebilirim.) gösterin. göçük varsa şayet düzeltme yapılmadan sakın boya rütuş vs. yaptırmayın.

Yazık bunun için boyatmayın, pastadan sonra kalan derin çiziklerin içini dolduracak şekilde rutuş yaptırın, ilkin göze biraz batsa da zamanla alışılıyor emin olun. 

Hocam hoş geldiniz, bence kapıyı komple boyatmayın, hatta lokal bile yaptırmayın, zira ülkemizde otomobil yatırım demek, yatırımınızı basit bir sürtme için hiç etmeyin benim fikrim.Üstelik boyatacağınız kapıya yarın birgün dikkatsiz bir sürücünün kapısını çarpmayacağı [AVM bol bol görüyorum maalesef
]ne malum.Pırıl pırıl boyattığınız kapının üzerinde ufacıkta olsa bir iz, çok can sıkıcı.Pasta cila ile göze batmayacak hale getirilebilir gibi duruyor hocam bence de.

Geri
Üst Alt