Plaka çalınması

@Nfk oncelikle gecmis olsun...

ben yukaridan asagiya dik sekilde cift tarafli silikon bant ve aralarina da siyah silikon siktirarak yapistirtmistim. Siyah silikon olmasa bile bir isi tabancasi yada cakmak vs. ile silikon cift tarafli banti isitarak yapistirabilirsiniz. Silikon bantin avantaji sokerken araca zarar vermiyor. Ama siyah silikonun acimasi yok, sokerken misina ile kese kese sokmek gerekir yoksa obek obek boyayi da kaldirir... 
Hocam çift taraflı bant ve siyah silikon ile yapıştırdım. Ama her sabah arabaya ve plakaya bakmak saplantı oldu. Uykumu haram etti vicdansız hırsız :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok gecmis olsun..siyah silikonu tavsiye ederim.ayrica yeni plakalarinizin baski kalitesi nasil soforler odasinda app gibi kalin basiyorlar mi plakayi yoksa bayiideki gibi ince yazili mi hocam ?

Cok gecmis olsun..siyah silikonu tavsiye ederim.ayrica yeni plakalarinizin baski kalitesi nasil soforler odasinda app gibi kalin basiyorlar mi plakayi yoksa bayiideki gibi ince yazili mi hocam ?
İnce baskı hocam standart yani. Onu geçtim geçen avm otoparkına park ettim sonra otoparka inince aracın yanından geçip gittim yeni plakaya alışmak zor oluyor. İnsan eski plakasını özlüyor resmen yeni plakayı halen benimseyemedim. Off of :(  

Geri
Üst Alt