Ilk görüşte aşk:)

Pöhmet

Yeni Üye
İsim
Ahmet
Arkadaşlar selamun aleyküm  araniza yeni katiliyorum. aracımı ikinci el olarak bir hafta önce aldım. Aylarca aradım fiyatı donanımları ve aldığım kişinin yaptığı eklemeler ilgimi çekti ve ufak bir pazarlıkla aldım aracı. Özellikle kumandalı egzozundan cikan ses herkesi mest ediyor :) haliyle biraz da fazla yakıt tukettiriyor sürücüye şimdilik çok gözüne gelmese de bu ilerde sorun olur mu bilmiyorum :)

20170519_172619.jpg

20170519_172527.jpg

20170519_172630.jpg

20170519_172645.jpg

Ekli dosyayı görüntüle VID-20170327-WA0003.mp4

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun Güle güle kullanın ama eklemeler bana basit geldi orijinal hali bence çok daha iyi.

Aracınız hayırlı olsun, ben ilanlarda hangi marka araç olursa olsun bu tip oynanmış araçlar görünce ilanı hemen kapatıyorum çünkü mazileri bana pek iyi gelmiyor

@Pöhmet

Değerli Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz .

Hayırlı olsun. 

Araç standart donanım ve motor özellikleri neler? 

Aracı kaça aldınız?

Iç kısımda da modifiye bulunuyor mu?

Yakıt tüketimi konusunda size sorum olacak.

Uzun süreli Ortalamanız nedir? 

Motorda chip, tuning, yazılım var mı?

Maşallah.

Fazla oynanmış gibi basit duruyor eklemeler, özellikle ön deki kırmızı şerit şahin doğan işi, orijünaline çevirin  göreceksiniz çok daha şık olacak

Aracınız hayırlı olsun, ben ilanlarda hangi marka araç olursa olsun bu tip oynanmış araçlar görünce ilanı hemen kapatıyorum çünkü mazileri bana pek iyi gelmiyor
Aynı düşüncedeyim. Bir değişiklik yada oynama yapacaksam da bu benim zevkime göre olmalı. Bunun diğer bir kötü yanı ise normal fiyatın üzerinden fiyat koymaları.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Sagolun araçta çok fazla oynama yok sadece body kit var spoiler marspiyel eklenmiş. Üste tam cam tavan görünümü vermek için folyo kaplanmış. Expertizde de en ufak bir sıkıntısı çıkmadı 

@Pöhmet

Değerli Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz .

Hayırlı olsun. 

Araç standart donanım ve motor özellikleri neler? 

Aracı kaça aldınız?

Iç kısımda da modifiye bulunuyor mu?

Yakıt tüketimi konusunda size sorum olacak.

Uzun süreli Ortalamanız nedir? 

Motorda chip, tuning, yazılım var mı?

Maşallah.
Aracim highline 1.4 tsi manuel ekstra donanım olarak cam tavan ve 18 jant var

Aracı 11bin km de 82.500 e aldim

Ic kısımda herhangi bir modifiye yok

Yakıt konusunda çok emin değilim birazdan bakar cevap veririm inşaallah 

Motorda da herhangi bir yazılım vs. Yok

Fazla oynanmış gibi basit duruyor eklemeler, özellikle ön deki kırmızı şerit şahin doğan işi, orijünaline çevirin  göreceksiniz çok daha şık olacak
Dediğiniz gibi basit ufak oynamalar yapılmış. Cok fazla oynandigini düşünmüyorum sadece body kit var.O kırmızı şerit logolardaki kırmızılık vs. Hepsi folyo kaplama iki dakikada çıkarılabilecek şeyler. Birgün şahine benzediğini düşünür ya da sıkılırsam çıkartırım tabiki :) eklemesiz gollerle arasında çok fark var öyleki park halinde resim çekenler falan oluyor her gören dikkatli dikkatli bi kaliyo aracı:) normal golfleri ben o kadar çekici bulmuyorum. Ufak dokunuşlar bu araca çok yakışıyor:)

Hayırlısı olsun güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Ilk goruste askinizdan cabuk vazgecmis gozukuyorsunuz arac ilanda cok gecmeden.Bence eklentileri cikarin araci basit gosteriyor.

Araç GTI mı hocam ? 

Geri
Üst Alt