Ilk görüşte aşk:)

Aracim highline 1.4 tsi manuel ekstra donanım olarak cam tavan ve 18 jant var
Aracı 11bin km de 82.500 e aldim
Ic kısımda herhangi bir modifiye yok
Yakıt konusunda çok emin değilim birazdan bakar cevap veririm inşaallah 
Motorda da herhangi bir yazılım vs. Yok

Hayırlısı olsun hocam , araçta cam tavan var mı yok mu ? Resimlerde Yok gibi duruyor

Neden 5000 tl kar etmek tabi alan olursa 
Ben de 82.500 e alırken orda yazan rakam 82.500 değildi daha yüksek bir rakamdi.  Çok da satmaya niyetli olmadigim için biraz yüksek yazdım sonuçta bu ticaret. Dengi araçlara daha yüksek fiyat yazanlar  da var o sitede

Hayırlısı olsun hocam , araçta cam tavan var mı yok mu ? Resimlerde Yok gibi duruyor
Araçta cam tavan var yarıdan sonrası folyo kapli

Araç GTI mı hocam ? 
Yok hayır 1.4 tsi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de 82.500 e alırken orda yazan rakam 82.500 değildi daha yüksek bir rakamdi.  Çok da satmaya niyetli olmadigim için biraz yüksek yazdım sonuçta bu ticaret. Dengi araçlara daha yüksek fiyat yazanlar  da var o sitede
Hayırlı satışlar diyelim o zaman hocam. Keşke buraya reklam için değilde bilgi paylaşımı için üye olsaydınız.

Hayırlı satışlar diyelim o zaman hocam. Keşke buraya reklam için değilde bilgi paylaşımı için üye olsaydınız.
Reklam için üye olmadım dediğim gibi satmaya niyetim yok buraya öylesine katılmadım ilanı öylesine koydum demek daha doğru olur

hayıırlı ugurlu olsun hsgeldın aramıza allah kaza bela vermesın hepimize..
iyi forumlar.

Hadi birlesip arkadasi dovelim ! Yahu millet malini satacagi fiyati baskasinami soracak. Golf bu kim aldigi fiyata satiyorki ?

Geri
Üst Alt