Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

riverside

Üye
 • İçerik sayısı

  72
 • Katılım

 • Son ziyaret

riverside Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • Yaşadığım Yer
  Ankara
 1. Hocam konuyu hortlatayım. Bu çeki demirinin yeri neresi tam olarak? Kaza yaptıktan sonra çekici çıkarmış sonra da bagaja öylece bırakmış. Takacak yerini bulamadım.
 2. VAG store. Google maps'e yazınca çıkıyor hocam. Led plaka ışığı da taktırdım bugün. 30 tl.
 3. Bilmiyorum hocam olabilir belki ben de onu merak ettim lastik değişimi sırasında olabilecek bişey mi diye.
 4. Şaşmazda VAG Store Ali Delen var. Götür oraya 5 dk da yapsın. 50 tl ama.
 5. Değerli hocalarım; 6 aylık bir aracın jantında bu neden olur acaba? Az önce farkettim. Herhangi bir yere sürttüğümü hatırlamıyorum. Lastikte bişey yok zaten.
 6. 1.6 tdi dsg ankara şehiriçi 670-700 km
 7. Arkadaşlar merhaba. Sabah birşey farkettim de çözemedim. Aracım 10bin kmde şu anda. Servis için kalan km 5bin olması gerekirken böyle görünüyor. Bir de yakıt ortalamam hakkında yorum istiyorum. Normal midir? 1.6 tdi dsg Ankara içi.
 8. Hayırlı satışlar. Ne almayı düşünüyorsunuz acaba hocam?
 9. Hayırlı satıslar hocam. Fiyat bana da biraz yüksek göründü.
 10. Ben de ilanı görür görmez led stoplara niyetlendiydim kaç para ulen bi çift led stop
 11. Şimdi tekrar baktım dijon baya hoşuma gitti bu sefer. Hemen etkileniyorum bu kışın başında 1 takım Nokian WR D4 aldım yeni. Şimdi jant değişirse onlar da ölü fiyatına gider. Yeni lastik falan derken masraf artacak. En baştan highline almak varken sonradan iş çıkarttım kendime
 12. Hocam teşekkür ederim jant çok hoş duruyor ama ben 18" düşünmüyorum malum sebeplerden dolayı. 17 yeterli diye düşünüyorum. Orda da madrid kafama yattı dijon çok olduğu için sıradan oluyor.
 13. Teşekkürler hocam bütçeyi toparlayabilirsem rahatsız ederim sizi. Baştan highline almak lazımmış bunu anladım. Sonradan daha pahalıya geliyor. Allahtan sürüş konfor ve ışık paketi var en azından birkaç bişey var teselli olarak
 14. Tesekkurler hocam. Hangi jantı önerirsiniz peki? 17" dusunuyorum.