Ufak bi kaza geçirdik tavsiyeleriniz??

Hocam boyasız çok rahat düzelir burası. Canınızı sıkmayın geçmiş olsun

Hocam bu arada jantlariniz cok yakismis beyaza :)

Gecmis olsun Hocam.

Caglar_61 hocam geçmiş olsun. Daha yeni bu işlerle bende uğraşmak durumunda kaldım. Malesef kazalar can sıkıcı oluyor. Hasar ufak ama tam ütü yerine gelmiş. Bence eğer kaskonuzda mini onarım varsa onu kullanın. Ankara sizi rs servis veya auto kinge yönlendirir. 250 300 lira gibi bir para tutar kaskonuzdan yapılır, tramere işlenmez.

Mini onarım hakkı sunmuyorsa kaskonuz, pek bir memla değil cebinizden yaptırın. Ankarada vw servislerinin kaporta ustaları rezalet ince işçilikten hiçbiri anlamıyorum veya uğraşmak istemiyor. Servis o bölge tamiri için en kötü 700 800 TL fatura çıkarır, hiç tramere işletip mide bulandırmaya gerek yok.
Burak hocam servis boyazıs yaparız dedi bakarsınız beğenmezseniz boyarız ama lokal boya olmaz tamamı boyanır dedi.ya bence düzgün bir iş çıkarmayacaklar boyatmak zorunda bırakacaklar diye tahmin ediyorum.autokingle görüşeyim elimde tutanak var onu işleme koysam kusuru karşıya vermesi kuvvetle muhtemel mini onarım hakkımı kullanmayım diyorum ne diyorsunuz?

Geçmiş olsun hocam bayagi göçük düzeltme ile birebir eski hali olur istanbulda iseniz Maslak ta MTC oto

Geçmiş olsun.Ankarada boyasız çok güzel düzelten bir yer vardı. Adını hatırlamıyorum, arkadaşımdan öğrenip söylerim. Hemen yaptırmak için acele etmeyin.

Geçmiş olsun. Bir ay önce başıma gelmişti. Bir göçük ustası düzeltti sağolsun. Youtube üzerinde bakarsanız daha beterlerini düzeltenleri görürsünüz. Moralinizi bozmayın lütfen. :)

@Bekir sağolun hocam @JSW bakalım hocam araştırıyorum nerde en iyi şekilde yapılır diye artık olduğu kadar göz göre göre gelip çarptı benim ona canım sıkılıyor neyse sağlık olsun yaa

@Bekir sağolun hocam @JSW bakalım hocam araştırıyorum nerde en iyi şekilde yapılır diye artık olduğu kadar göz göre göre gelip çarptı benim ona canım sıkılıyor neyse sağlık olsun yaa
Durumunuzu çok iyi anlıyorum. Geçen Nisan ayının 14 ünde sıfır araç aldım rize den ve 15 nisanda sizin gibi bir olay başıma geldi, siz hesaplayın durumu :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@JSW ilk heves geçmeden yaşanması kötü olmuş hocam. Dünya malı sonuçta çokta değer vermemek lazım sonra onunla sınanıyoruz böyle 

Geri
Üst Alt