Golf clup jant mı durban mı

replika jant almaktansa dijonla devam etmek daha mantıklı birde 18ince geçince spor yay gerekecek konfordan ödün vereceksiniz

@ansolak,

@silvershadow

değerli arkadaşlar. her sorumuzun cevabını bulabildiğimiz güzel insanlar..

cms gibi markaların ürettiği jantlar iyi midir?

Aracın üzerinde dijon jant var. DDC 'de var.

16 inç cms marka kışlık lastik için alsam bir sorun olur mu?
Kormetal, Keskin ve benzeri TSE belgesi olan herhangi bir marka. Aslında yurtdışı bağlantılı üretim yapan bir çok firma var ve bunlar dolayısıyle Avrupa standartlarına uygun üretim yapıyor.

Örneğin "Keskin" isimli firma da Mercedes in AMG jantlarını yapıyor ve jantlara da kendi firmasının ismini vermiştir.

CMS, Keskin, KORMETAL gibi uluslararası firmaların üretimi olan TSE sertifikası olan ürünler elbette replika kapsamda değiller.

Güvenle alınıp kullanılırlar.

18 inch jantlara geçecekseniz mecburen spor yay kullanmalisiniz ama Aracınızda DCC bulunduğu için bu zorunlu degil. Ama daha basık araç isterseniz yalnızca araç ağırlığına bağlı değil aynı zamanda DCC uyumlu yay kullanamniz gerektiğini hatırlatmalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Volswagen de çalışan akrabamızdan rica ettim, bana club sport jantın parasına bakıverdi.

brescia 7.5 x 19'' yaklaşık 12.250 ve 3 ay bekleme süresi var :)  ilgilenen arkadaşlara duyurulur

Volswagen de çalışan akrabamızdan rica ettim, bana club sport jantın parasına bakıverdi.

brescia 7.5 x 19'' yaklaşık 12.250 ve 3 ay bekleme süresi var :)  ilgilenen arkadaşlara duyurulur
Hocam sanm aksesuar olarak tek tek sipariş edildiği için bu kadar pahalı.

Eh tabi bir de piyasaya henüz çıktığı için pahalı olması normal.

sadece bu mu pahallı? servisten durban fiyatı alan var mı? insanları replika ve oem e mahkum ediyorlar.

sadece bu mu pahallı? servisten durban fiyatı alan var mı? insanları replika ve oem e mahkum ediyorlar.
Değerli Hocam

Bu tip kararlar baştan alınırsa maliyet spor süspansiyonlarla birlikte 2600 civarında oluyor. Gel gelelim tek olarak veya bayiden talep edince tanesine 1500 istiyorlar.

Haklısınız fabrikasyon fiyatla bunun arasında uçurum olmamalı 

herkese merhaba ,

dijon jantını satan var mı ?

Tşk

Geri
Üst Alt