Hayaldi, Gerçek Oldu.

Güncelleme. 

Highline panjuru bulduk sonunda. Bende ki comfortla takas ettik. 

Bir de bonus. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hemsom hayirli olsn allah kaza bela vermesin.

Haklısınız Hocam müsait zamanda güncelleyeceğim imzayı da. 

Bu arada highline panjuru aldığımı nereden biliyorsunuz ? Takalı 2-3 gün olmadı daha. :D  
Hayırlı olsun hocam. Highline Panjuru Süper olmuş. Bu panjura da ikinci sıraya da krom çıta takarsınız yine galiba. Highline panjurda o daha hoş duruyor.

Geçen mesajınızda söylemiştiniz hocam. GTi Panjuruna geçen bir arkadaşınız Highline Panjurunu size hediye edecekti.

Hayırlı olsun hocam. Highline Panjuru Süper olmuş. Bu panjura da ikinci sıraya da krom çıta takarsınız yine galiba. Highline panjurda o daha hoş duruyor.

Geçen mesajınızda söylemiştiniz hocam. GTi Panjuruna geçen bir arkadaşınız Highline Panjurunu size hediye edecekti.
Sağolun Hocam, açıkçası highline panjura pek düşünmedim ikinci krom çıtayı. Aslında çok beğeniyordum ama bir gün birisi, "Altta ki çıta farların içine devam ediyor ama üstte ki kalıyor kötü duruyor." deyince bakış açım değişmişti. 

O arkadaşın panjuru da comfortmuş. Sağolsun Emrah Abi yardımcı oldu panjur konusunda. 

Taktığınız panjurun comforttan ne farkı var ? Aracim comfortline ikisinin arasinda bir fark göremedim hocam

IMG_7572.JPG

Taktığınız panjurun comforttan ne farkı var ? Aracim comfortline ikisinin arasinda bir fark göremedim hocam

/monthly_2017_06/IMG_7572.thumb.JPG.f951270acf1f079873203af2d359cb47.JPG
Hocam highline panjurdaki krom çizgi biraz daha yukarda bixenon far çizgisi ile aynı hizada. Sizinki ise aşağıda halojen far çizgisi ile aynı hizada. Aslında highline comfort değil de halojen ve bixenon panjur demek daha doğru.

Geri
Üst Alt