Oraguard kaput filmi hakkında?

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
bu markayı duyan bilen arkadaşlar varmı acaba? alman malıymış 175 tl ücret istiyor ankarada bir yer yaptırayım mı sizce?

Şehir içinde de geçen bi taş geldi hocam gerçi bişey olmadı ama olabilirdi birde yılda 2defa ankara-trabzon yapıcam gerekmezmi bana?

çıkarırken problem olmuyorsa yaptırılır. Ben de düşünüyorum

Sonax bu markayı kullanıyor ben Sonax TAI' de uygulamayı yaptırdım sağ sol çamurluk ve kaput koruma filmine 500 tl verdim 5 yıl garanti belgesi verdi.  Ben çok fazla şehir dışına çıkmıyorum ama iş yeri konumu ile çevre yolunu kullanıyorum özellikle ağır araçlardan çok fazla taş geliyor yaptırmadan önce bir kaç taş darbesi aldım ve bu olay sonunda çok kararsız kaldım ve arkadaşlarımın baskısıyla yaptırdım. 

Şehir içinde de geçen bi taş geldi hocam gerçi bişey olmadı ama olabilirdi birde yılda 2defa ankara-trabzon yapıcam gerekmezmi bana?
Ben bir kere istanbul trabzon yapıyorum kamyondan uzak durdukça gereksiz hocam.

Bende çok dikkat ediyorm aslında dediğiniz gibi kamyonlardan uzak duruyorum ama makas atan passattan geldi  bu bahsettiğim taş. Daha önce yaptırıp söktüren varmı boyaya hiç bir şekilde zarar vermiyorsa yaptırıcam içim rahat olsun en azından

Bende tavsiye etmiyorum hocam folyo ve kaplamaları . Eğer sürekli uzun yola çıkıyorsanız da kaliteli bir folyo yaptırıp 2 yılda bir yenilemenizi tavsiye ederim . Daha uzun sürelerde sökmesi problem oluyor .

bu markayı duyan bilen arkadaşlar varmı acaba? alman malıymış 175 tl ücret istiyor ankarada bir yer yaptırayım mı sizce?
Ewet duydum gordum kardes çin malindan iyidir. Metresi 50 tl
Hatta sonax bile bundan yapiyor.

Sadece kaput sa bile fiyati iyi yalniz dikkat et arac ustunde kestirme

Geri
Üst Alt