Jump to content

burakca

2017 | Golf R

Recommended Posts

Ankara gibi bir yerde bir tane test aracı Golf R bulamıyoruz. Sonra neden satılmıyor. Bu kafayla çok satmışsınız. Makine güzel duruyorda renk falso. ejderya yeşili olsa şukela olurmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mediadaki dugmeleri niye kaldirdiniz arkadas. hemde spor modelde..ben su yeni nesil mediadan pek haz almadim. dokunmatik tamam da sesi falan kesinlikle cevirerek acmak isterim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ankara gibi bir yerde bir tane test aracı Golf R bulamıyoruz. Sonra neden satılmıyor. Bu kafayla çok satmışsınız. Makine güzel duruyorda renk falso. ejderya yeşili olsa şukela olurmuş [emoji4]

Rengine laf yok [emoji1] [emoji106]
R=Mavidir selamlar Ankaraya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dogusun ben gecmisini [emoji6] yav test araci yok. ne alacam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yusuf
      Aracı 2 hafta önce dod'dan almıştım. 
      Bazı şikayetler biriktirdim ve servis yolunu tuttum. Şikayetlerimi ekliyorum. Servis faturasını da aynı şekilde ekleyeceğim.

1. Sorun için normal denildi.
      2. Sorun arka balatadan geliyor.
      3. Yağlama yapıldı 
      4. Gevşek parça sıkıldı sorun kalmadı. Ücret alınmadı.
      5. Airbag komple kapak ile ücretsiz değiştirildi. İşçilik de yok.
      6. Biraz daha kötü olursa tekrar gelmem ve bu durumda işlem yapılabileceği söylendi. 
      7. İşlem yapıldı işçilik yok.
      8. Bu da normal denildi.
      9. Arka havalandırma kırıktı. %70 parça ücretini servis karşıladı. Bir de işçilik ödendi. 
      Devamında rot balans ve yamuk jatlar için düzeltme yapıldı.
      Genel olarak çok memnun kaldım. Servis danışmanı Hakan Cankut beye de buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu da yeni airbag
    • Yazan: yusuf
      Merhaba arkadaşlar.
      Bildiğiniz üzere önceden 1.2 Tsi midline plus aracım vardı. Tutum bu araç ile başladı. Devamında satıp bmw 1.16i aldım. Bugün onu da satıp golf e müthiş bir geri dönüş yaptım. 
      Aldığım araç 38 bin km de 2016 model 300ps bir Golf R. Araç stock ve stock kalacak. Tabi motor ve yürüyen stock kalacak
      Opsiyon olarak hız sabitleyici  geri görüş, Car play aktif, cam tavan, Pretoria jant bir de alarm var. Bu arada gizli özellikler ilginç şekilde kapalı. Açmak bilin bakalım kime düşecek?
      Bu araç benim için hayaldi. Allah'a şükürler olsun bir fırsatım oldu ve ben de seçimimi Golf R'dan yana kullandım. 
      Allah isteyen herkese hayalindeki aracı nasip eder inşallah.
      Mutluluğumu siz değerli dostlar ile paylaşmak istedim.
      Zamanla foto ve video atarım. Soru ve görüşlerinizi konuya yazabilirsiniz.
      Saygılar sevgiler... 

Bu da yoğun maslak trafiği ile kar yağışı birleşmesinin sonucu
    • Yazan: nohackmove
      Merhabalar,
      Bende Golf 7 arayışındayım. İstanbul, Yalova, Bursa, Tekirdağ veya Kırklareli illerinde olmak kaydıyla, DSG TSI düşük km li ağır hasar pert vs kaydı olmayan bir araç arıyorum.
      Comfortline ve üstü modellerle ilgileniyorum. Golf almışken dijital klima olmasını istiyorum.
      Tavsiyeler varsa bende öğrenmek isterim.
      75.000TL civarında bütçem var. daha üstüne çıkmak istemiyorum. Çita yükseldikçe neden daha iyi olmasın diyerek hep artmaya devam ediyor. son makyajlı modeller olmak zorunda değil ama 2015 ve sonrası araçlar önceliğim. denk gelirse sunrooflu araç tercih edebilmeyi isterim. Sunroof için 1-2 bin fark  etmesi sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • Yeni Oluştur...