Damlayan Sıvı

[mention=445]mandufla[/mention] araçtan olduğuna eminim hocam. Markete gittim 20 dk park ettim aracın başından ayrılmadan önce yere baktım kuru bi geldim ilk resimdeki gibi.
Hocam o zaman araç sicakken akan bişey bu. Demin 2 saattir akmamis dediniz çünkü. Ben hala gazete yapıştırma konusunu öneriyorum. Gazetenin hangi bölgesi islanirsa o taraftan damladigina dair fikir olmasi açısından. Daha önce hiç duymadım çünkü. İlginç bi durum.

@mandufla hocam sabah bakıcam önce bi damlama varmı diye iş yerine gidincede gazete yapıştırır beklerim 1-2 saat daha sonra kontrol ederim.

Bize de mutlaka haber verin hocam. Merak ettim bende açıkçası.

Hocam alta iyi bakın zaten birşey damlıyorsa muttlaka ıslaklık olmalı olmadık yerden süzülecegini sanmıyorum

Tedirgin olmayın önden aksa tamam ama arkadan akan sıvı korkutmasın sabah 7:30 da burada buluşalım degerli hocam

Ayni sorun bende de var son susturucunun sag alt birlesim noktasindan damliyor benimki de aracim 1.4 tsi

3452184ed2b23c1ca9996532338f67ca.jpg

kaynaklık mıyız şimdi işlem görmesi şart mı ? Bu damlatmanın araca zararı ne olur hocalarım ?

kaynaklık mıyız şimdi işlem görmesi şart mı ? Bu damlatmanın araca zararı ne olur hocalarım ?
hocam susturucan su atması normal  bence kapattırmayın  neden oldugunu bilmiyorum fakat tüm araçlarda atar 

benzin aldıgınız istasyonu değiştirip deneyin bende shellden yakıt aldıgımda çok fazla su atmasını gözlemliyorum yakıttaki katkıdan kaynaklı olabilir

en önemlisi  dikkat cekmek için büyük harflerle yazıyorum :)  

MÜHENDİSLER SUSTURUCUYA ÖYLE BİR DELİK AÇMIŞLARSA MUHAKKAK BİR SEBEBİ VARDIR bence kaynaklatmayın.

Susturucunuz geri geri gelirken sürtülmüş ve yırtılmış. 

Bu sıvı da egzozda ozellikle susturucu kisminda yogun olarak biriken ve egzozdan da atılan bildiğimiz su Hocam.
Hocam yanlız sağ tarafta oluyo damlama egsozun olduğu tarafta değil. Birde bununla ilgili gitmek gereklimi servise sizin öneriniz nedir bi zararı var mıdır ?

Hocam alta bi bakın eksoz kazanında hasar var sanki kazanın sağında askı demirinin orada
Bizler burada sadece tahmin yürütebiliriz hocam net çözüm sunamadığımız durumlar olabilir fotolarla çözüm zor bir servise gidip baktırın vakit kaybetmeden hepimiz rahat edelim

Geri
Üst Alt