Hırsızlıkta son nokta

Component protection var hocam.
Hepsinde bir şekilde kırıyorlar emülatör vs.
Ama yeni sistemler online bağlandığı an uzaktan kapatıyor bmw.

VW de var aynı şeyler araya bir aparat takarak çok da güzel takıyor veyahut kırıyorlar. Apo usta biliyorsa onada sorabilirsin uğrayınca.

[emoji6]
Hocam ne yazıkki vw için şimdiye kadar böyle birşey duymadım. Yoksa çoktan discover pro alırdım.

Hocam ne yazıkki vw için şimdiye kadar böyle birşey duymadım. Yoksa çoktan discover pro alırdım.
Hocam biraz araştırın çünki vw araçların ekran ve teyplerini çalan bir şebeke de mevcutmuş istanbul da ne yazıkki

Hocam biraz araştırın çünki vw araçların ekran ve teyplerini çalan bir şebeke de mevcutmuş istanbul da ne yazıkki :(
Kesinlikle mevcutlar. Geçen sene arkadaşımın Jetta'sının camını kırarak içeriden ekranını çaldılar ve bunu ekranın etrafında hiçbir yere zarar vermeden gerçekleştirdiler. Arkadaşım sabah karakola gittiğinde onun gibi 8-10 kişi sırada şikayet için bekliyordu. Servisin söylediği bunu ancak daha önce serviste çalışmış kişilerin gerçekleştirebileceği.. Zira profesyonellik had safhada. Birkaç dakika içinde aracın camını kırıp ekranı söküp hemen diğer VW aracına geçiyorlar. Bunu şebeke halinde ve özellikle mevsim geçişi olan aylarda tercih ediyorlar. Sebebi ise araçların gece boyunca camlarında oluşan buharın işlerini hallederken kendilerine örtü olması...

Varın gerisini siz düşünün...

Geri
Üst Alt