PASİFİC MAVİ(BURSA)

Zeminde ki halıyı mı diyosunuz?
Evet hocam, arka taraf yalıtımından memnun değilim, bagaj zemini pandizot altı ve arka kapılara bir şeyler yapma niyetim var. Zemindeki halıyı şöyle biraz yoklamıştım çıkacak gibi gelmemişti, kolay çıkıyorsa epey iyi olur. 

Evet hocam, arka taraf yalıtımından memnun değilim, bagaj zemini pandizot altı ve arka kapılara bir şeyler yapma niyetim var. Zemindeki halıyı şöyle biraz yoklamıştım çıkacak gibi gelmemişti, kolay çıkıyorsa epey iyi olur. 
Zeminde ki halı yapışık mı bilmiyorum ama değil galiba çünkü geri kamera takarken kabloyu altına doğru vermiştim görünmesin diye. Sağ ve solda ki halı kaplamaların altına verilmiş kenarlardan, onları kurtarın önce çıkacaktır diye düşünüyorum. Arka kapıları bende yalıtım düşünüyorum bomboş içi. 

Hocam bagajdaki keçeyi sökmek için zorladınız mı? Ben biraz üstünkörü baktım, rahat çıkacak gibiyse altına yalıtım yapmak fena olmaz. 
Bir önceki sayfada başka konu için foto atmıştım.Bagajdaki halı biraz zorda olsa yerinden çıkıyor.Bir yere bağlı değil sadece geçmeli olduğu için az bir gevşetme yapıp çıkarmak gerek.Çıktığından çıplak kaportayı görmek mümkün.

Hayırlı olsun kardeş sakıncası yoksa fiyat verebilirmisin

Cok iyi fiyata almışssın kardeş hayırlı olsun tekrar

Geri
Üst Alt