PASİFİC MAVİ(BURSA)

Çok teşşekür ediyorum teker teker hoşbuldum aranıza

[mention=2996]ataskin[/mention][mention=22]fcsrn[/mention][mention=1308]tfk35[/mention][mention=2582]bahaman[/mention][mention=55]Sithnecro[/mention][mention=2]yusuf[/mention][mention=208]Ender[/mention][mention=3128]mrslzn[/mention][mention=2238]mo_coco[/mention]

[mention=3]silvershadow[/mention][mention=1249]Aviator[/mention]

@19adm60

Hoşgeldin kardeşim @helsing

Sitedeki arkadaşlar bu arabayı bulana kadar neler çektiğini (çektiğimi) bilmiyorlar tabi  :)

Artık özellik olarak tıka basa dolu olan bu aracın hakkını verme zamanı.

Önce sana sonra tüm arkadaşlara kazasız keyifli yolculuklar diliyorum.

Hoşgeldiniz , aracınız ve özellikleri muazzam  , iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

glf.jpg

DJI_0319.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün bagajdaki stepnenin altında bulunan  halıyı kaldırdım kontrol amaçlı su alıp almadıpına bakmak için.Su yoktu ama gördüğüm sensör tarzında bir şey vardı anlam veremedim.Bu nedir bilgisi olan varsa sevinirim.

IMG_2414.JPG

IMG_2412.JPG

Biraz araştırma yaptım üzerindeki rakamlar yazdım internete galiba keylessin sensörü.Bagaj kapağını açmak için yaklaşınca anahtarı algılıyor arka taraftan ama emin değilim:)

932968a4352c6b7b99dca2be65a49014.jpg

Led stoplara kavuştum sonunda

Evimize yeni bir golf daha kattık:)
25849c59a01f1bc2e5ce331209518415.jpg

Maşallah maşallah geçen bunu otogara giderken gördüm galiba dolu dolu Allah Kaza bela nasip etmesin iyi günlerinde kullan hocam.
Amin sağolasın kimsenin başına birşey gelmeden kullanmak nasip olsun araçlarını

Hocam bagajdaki keçeyi sökmek için zorladınız mı? Ben biraz üstünkörü baktım, rahat çıkacak gibiyse altına yalıtım yapmak fena olmaz. 

Geri
Üst Alt