Kayan Led sinyal Hk.

@yusuf Merhaba Yusuf hocam, bugün benim 2014 midline araca çıkma golf 7.5 led stop aldım, elektrikçi soketleri birbirine uymadığı için bağlantıyı bir türlü yapamadı, yaklaşık 2 saat uğraştıktan sonra pes etti hocam. Ne yapmamız lazım, bana ne önerirsiniz?
Soket almanız lazım hocam 

BCM ünitesinde aracın arkasına 3 adeet kablo çekilmesi gereli,

Arka stoplarda tesisat değişimi gerekli,

Yusuf hocamın dediği gibi soket değişimi gerekli,

işlem sonun da kodlama yapmak gerekli, Ezbere yapılacak bir şey değil . Yaklaşık 3 saat süren bir işlem. 

Ya buraya ne kadar şey sorduysam hiç cvp alamadım 

videoda ki stopların aynısından var bende de ama nasıl kaydırcaz anlatan yok. Stoplar komple mı değişecek yok mu detaylı anlatacak 

@mtnylmz1903 Bildiğim kadarıyla bunları kaydıramazsınız kayan ledli stop almanız lazım.

Arkadaşlar merhaba   Golf 7 2012 sonu  higline araca  Orjinal 7.5  led  stoplar birebir olurmu   çıkanda takılanda orjinal  olacak  tayvan  replika felan değil.. Teşekkürler. 

Arkadaşlar merhaba   Golf 7 2012 sonu  higline araca  Orjinal 7.5  led  stoplar birebir olurmu   çıkanda takılanda orjinal  olacak  tayvan  replika felan değil.. Teşekkürler. 
Evet olur. Tesisatta değişiklik yaparsanız ve kodlama ile mümkün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya buraya ne kadar şey sorduysam hiç cvp alamadım 
videoda ki stopların aynısından var bende de ama nasıl kaydırcaz anlatan yok. Stoplar komple mı değişecek yok mu detaylı anlatacak 
Modülle yarı kayar yapabilirsniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ilginc olmuş

Hic kayar gibi de olmamış bana göre

Orjinal halde birakmak daha iyi

Ayni stoplara sahip olsam moduler bedava da olsa şahsen bu tip olacaksa yapmazdım

@Vanery tesisatta  ciddi bir müdahale olacakmı  ankarada bu işi düzgün temiz yapacak birisi varmı tavsiyeniz. 

Geri
Üst Alt