İşte Benim Golf'üm

@farukal teşekkürler hocam, coronadan sonra daha güzgün fotoğraflar çekeriz artık  :)  mesajı silmeye calıstım olmadı  :D

@fatihahmet Antalya 300 diyor net olmamakla birlikte arka stoplara, dyno shade

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fatihahmet Antalya 300 diyor net olmamakla birlikte arka stoplara, dyno shade
Az para değil ama dandik bir folyo ile yarım yamalak stop çerçevesi yapıp 100 lira para isteyenlere kıyasla normal bir fiyat.

Yalnız işin garibi bu ürünlerin ismi Stek Türkiye'nin sitesinde yazmıyor, neden acaba

Screenshot_1.jpg

@Franquaz çok demiş. Çektiği film ne kadar harcadığı malzeme ne kadar ? İşçilik desen bir cam filmi kadar ustalıkta gerekmez diye düşünüyorum. Kısacası çok demiş. Hakkı max 150. O da max :)  

Max 150 TL verilebilecek birsey, smoke olanida shade olanida yanyana koyup bakmak lazim ancak shade benimde cok hosuma gitti bugun inceleyince, kendi sitesinde yok ancak instagram stek turkiye sayfasinda one cikarilanlarda var. Yani ulkemizde mevcut bu filmden.

Max 150 TL verilebilecek birsey, smoke olanida shade olanida yanyana koyup bakmak lazim ancak shade benimde cok hosuma gitti bugun inceleyince, kendi sitesinde yok ancak instagram stek turkiye sayfasinda one cikarilanlarda var. Yani ulkemizde mevcut bu filmden.
Evet hocam Türkiye'de yapılan uygulamaları gördüğümde haberim olmuştu bu ürünlerden. Sitesinde yazmaması garip geldi bana

@Franquaz  :) ancak smoke modeli daha hos duracakmis gibi geliyor r stoplara daha yakin bir ton verebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
rv3tGv.jpg

Corona bir tek arabalara yaradı, sürekli yatıyor :)

Geri
Üst Alt