İşte Benim Golf'üm

theGenius dedi:
Bugün güzelce yıkandık. Sonra da güneşli bir Antalya gününün keyfini çıkarttık:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Maşallah hocam. Bugün bende yıkayayım dedim ama hava çok soğuktu. Güneşi göremez olduk Konya'da.

Muhammed hocam buyrun Antalya'ya hem bir buluşma yapalım, hem bagaj kapağınızı düzelttirelim hem de arabaları yıkayıp sahile inelim :)

Yani bir taşla üç kuş diyorsun Hüseyin hocam  Bir de kodlama işini yaparız etti dört [emoji4]

Antalya konusunda net konuşamıyorum hocam gelmem için kendime suç ortağı bulmam lazım [emoji2] İlk fırsatta inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MSE dedi:
Bugün güzelce yıkandık. Sonra da güneşli bir Antalya gününün keyfini çıkarttık:)

Maşallah hocam. Bugün bende yıkayayım dedim ama hava çok soğuktu. Güneşi göremez olduk Konya'da.

Muhammed hocam buyrun Antalya'ya hem bir buluşma yapalım, hem bagaj kapağınızı düzelttirelim hem de arabaları yıkayıp sahile inelim :)

Yani bir taşla üç kuş diyorsun Hüseyin hocam  Bir de kodlama işini yaparız etti dört [emoji4]

Antalya konusunda net konuşamıyorum hocam gelmem için kendime suç ortağı bulmam lazım [emoji2] İlk fırsatta inşallah.

Hayırlısı hocam. Uzak değilsiniz mutlaka yolunuz düşecektir :)

theGenius dedi:

Hayırlısı hocam. Uzak değilsiniz mutlaka yolunuz düşecektir :)

Aynen hocam 3 saatçik :) genelde plansız oluyor çıkıp geliyorum öylece :)

@theGenius

Değerli Hocam,

Anlaşılan sadece teknik bilgisinde iyi değilsiniz... &:

Böyle usta işi fotoğraflar gözlerimizi bayram ettiriyor.

Daha fazla fotoğraf bekliyoruz ruhumuz şenlensin diye daha da...

Maşallah

@theGenius 

Kendi arabamı bu kadar temiz göremiyorum bari seninkini görüp mutlu olayım :D Maşallah.

KabileReisi dedi:
@theGenius 

Kendi arabamı bu kadar temiz göremiyorum bari seninkini görüp mutlu olayım :D Maşallah.
Çok teşekkür ederim kardeşim benim :)

@Orhan Hoca @silvershadow

Değerli hocalarım. Sizlerin de böyle güzel yorumlarını görmek beni mutlu ediyor. Foruma az birşey bile katabiliyorsam ne mutlu bana. Burda genelde hava açıktır.

Fotoğraf olayına gelirsek, telefonu yeni değiştirdim. iPhone 6s'in kamerası oldukça başarılı. "Camera+" uygulaması ile başarılı kareler yakalanabiliyor.

Yazdan kalma bir fotoğraf..

12200591_993861527330120_469925032_n.jpg

@theGenius

Hocam bu pozların orijinal boyutta olanlarını paylaşabilir misiniz?

Aşık oldum resmen bu fotoğrafa

Hem masa üstünde de olsun isterim, her baktığımda görebileyim..

Düşündüğüm bir şey var Yusuf Hocam ve Orhan Hocam da onaylarsa konfigüratöre eklemeyi düşünüyorum izninizle.

Önerilerim: Google drive, mail olabilir veya whatsapp

silvershadow dedi:
@theGenius

Hocam bu pozların orijinal boyutta olanlarını paylaşabilir misiniz?

Aşık oldum resmen bu fotoğrafa

Hem masa üstünde de olsun isterim, her baktığımda görebileyim..

Düşündüğüm bir şey var Yusuf Hocam ve Orhan Hocam da onaylarsa konfigüratöre eklemeyi düşünüyorum izninizle.

Önerilerim: Google drive, mail olabilir veya whatsapp
Ne demek hocam. Tabi ki paylaşırım. Whatsappta kalite düşer. Mail kullanarak tam boyutta yollayabilirim iki fotoğrafı da. Mail'inizi verebilir misiniz ?

Halojen kardeşler  8D

Geri
Üst Alt