İşte Benim Golf'üm

@Orhan Hoca

Hocam göz görüyor gönül istiyor. Lakin şu aşamada durum elvermiyor.

Biraz toparlanmak gerekiyor.

Ama bunlar bir bir not ediliyor.

(Kafiye yaptım) :)

Burda gördüğüm aksesuarların linkleri umarım aksesuar başlığında mevcuttur. Zaman içerisinde lazım olacak.

1-halojen led lerin beyaz yapılması

2-krom ön panjur

3-bagaj havuzu

Bunlar önceliklerim olacak.

Tabi olmazsa olmaz vag kodlamalari.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Orhan Hoca

Hocam yanlış hatırlamıyorsam 190 tl gibi bir fiyat söylemişti ST. Doğru mu hatırlıyorum fiyati bu civarlarda mı acaba?

Orhan Hoca dedi:
Madrid jantlı mavi.  :mad:

sana da çıta lazım muhammed.  s=s15

@MSE
Madridleri beğenmedin mi hocam [emoji2]

Bana daha neler neler lazım da durum müsait değil hocam. Araba bakıma girecek 200km geçti ve kış yüzünü gösteriyor 4 tane 16" jant lazım kışlıklar için [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam Durbanlar orjinal, ancak şuan aracımda dijonlar var. Durbanları Trabzondan bir arkadaşımıza verdim. 1 ay sonra da kışlıklarla Doverlara geçeceğim. Arabanın takmadığı Golf jantı kalmadı.

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

Hocam yanlış hatırlamıyorsam 190 tl gibi bir fiyat söylemişti ST. Doğru mu hatırlıyorum fiyati bu civarlarda mı acaba?

120 tl yazıyor hocam. indirim var sanırım. hesaplı olmuş.

https://binekarac.vw.com.tr/parca-detay.aspx?model=Yeni%20Golf%20%282014-%20%29&categoryname=Konfor%20ve%20Koruma&itemname=Bagaj%20Havuzu
@Orhan Hoca Belirttiğiniz benim de kullandığım aracı alırken yanlışım yoksa 80 küsur liraya aldığım bagaj havuzu hocam. Ancak ben alırken iki tipi olduğunu, bunun (sert ve daha ince) ucuz versiyonu olduğunu, diğerinin ise ellerinde olmadığını belirtmişlerdi. Şahsen bakmadan alınmamasını öneririm. Benim işimi görüyor mu görüyor, ama daha kalın ve esnek olan bir versiyonunu tercih ederdim şimdi ki durumda.

Golf ve yillarin emektari abisi yan yana

42747818aad43650a1f79ce8b97b4ff2.jpg

@Orhan Hoca Doğrudur hocam, kalitesinden bir sıkıntım yok, benim ki sadece tercih meselesi [emoji5]

Sent from my iPad using Tapatalk

Bugün güzelce yıkandık. Sonra da güneşli bir Antalya gününün keyfini çıkarttık:)

5e84b3c10be7b385b348df374b553a15.jpg

1a8bdc6c236cae223ad7d3b62c8dacc4.jpg

theGenius dedi:
Bugün güzelce yıkandık. Sonra da güneşli bir Antalya gününün keyfini çıkarttık:)

Maşallah hocam. Bugün bende yıkayayım dedim ama hava çok soğuktu. Güneşi göremez olduk Konya'da.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MSE dedi:

Maşallah hocam. Bugün bende yıkayayım dedim ama hava çok soğuktu. Güneşi göremez olduk Konya'da.

Muhammed hocam buyrun Antalya'ya hem bir buluşma yapalım, hem bagaj kapağınızı düzelttirelim hem de arabaları yıkayıp sahile inelim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt