İşte Benim Golf'üm

hocam malatyada yaşıyorum malatyada bir aksesuarcıda aldım 10 liraya satiliyordu fiyatina göre çok harika ben bu kadar beklemiyordum lastikli direk koltuğun arasına oturuyor çirkin bir görüntüde oluşturmuyor 
Tesekkur ederim biraz araştırma yapayım bulurum belki

Terketmedi sevdan beni

zaMOMO.jpg

Kar kedisi karlar altında[emoji38][emoji38]

6fb946855eb4575e825592800ee900e5.jpg

@silvershadow Yok profesyonel fotografci degilim sadece Ozenerek yapiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba,

Kısa süre önce Manisa Demoto dan  Golf TDİ Dsg aracımı aldım, forumdaki bilgiler çok faydalı oldu, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Plakaları yapıştırdım ve temizlik yaptırıyorum. Yeni fotoğraflarını yakın zamanda paylaşacağım. Cam filmi, paspas, bagaj havuzu, gizli özellileri açma vb. yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...

IMG_5187.JPG

Merhaba,
Kısa süre önce Manisa Demoto dan  Golf TDİ Dsg aracımı aldım, forumdaki bilgiler çok faydalı oldu, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Plakaları yapıştırdım ve temizlik yaptırıyorum. Yeni fotoğraflarını yakın zamanda paylaşacağım. Cam filmi, paspas, bagaj havuzu, gizli özellileri açma vb. yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla...

/monthly_2017_01/IMG_5187.thumb.JPG.129779d7790316f1bff9a754a3003a0a.JPG
Gule güle kullanın Allah nazarlardan saklasın kazasız belasız kullandırmak nasip etsin
Bu son artışlardan sonra özel degilse ne kadara aldınız acaba bende alalı 2,5 ay oldu

Gule güle kullanın Allah nazarlardan saklasın kazasız belasız kullandırmak nasip etsin
Bu son artışlardan sonra özel degilse ne kadara aldınız acaba bende alalı 2,5 ay oldu
@UĞUR_05  Hocam iyi dileklerin için teşekkürler. 62.500 +kdv ye aldım, ötv muafiyeti ile. Ötv li sanırım 109.000 TL. 

@sidartateşekkür ederim ilginize yaklaşık 7 bin tl gibi bir fiyat artışı olmuş 

Geri
Üst Alt