Jump to content

sidarta

Üye
 • İçerik sayısı

  30
 • Katılım

 • Son ziyaret

sidarta Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  mustafa
 • Yaşadığım Yer
  Manisa
 1. Talihsiz bir olay

  Geçmiş olsun, ön kapı düzeltilir göcükcü tarafından arka kapı macun ve boya olacaktır. İyi bir boyacı lazım renk tutması için çünkü tek parça. Boyacıya baştan söyleyin renk tutturamazsan atma boyayı...
 2. İLK BAKIMDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ

  İlk bakımını yaptırmış olduk, fiyatlar standart dediğiniz gibi. Vosmer adı var ilk bakım için 4 saat beklettiler... Elleri cebinde 2 saat düşündü herhalde...
 3. İLK BAKIMDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ

  Bu Cumartesi İzmir Vosmer de ilk bakımı yaptırmayı düşünüyorum, ilk bakım fiyat ne kadar yakın zamanda yaptıran varmı? İndirim filan.
 4. İZMİR BULUŞMASI

  O gün gelmek istedim ama nasip olmadı, başka sefere inşallah...
 5. Arka çamurluk üstü göçük.

  Hocam geçmiş olsun öncelikle göcükçü tabir edilen ustalar tarafından on dk da eski haline gelir, sakın kaportacı ve boyacıya gitmeyesin...
 6. İZMİR BULUŞMASI

  Pazar sabahı biraz işlerim var ama öğlenden sonra gelebilirim bir aksilik olmazsa... İnciraltı herhalde son karar yukarıda okuduğuma göre..
 7. GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  İzmir de sanırım birkaç arkadaş daha var benim gibi bu konuda yardım isteyen, bir gün buluşma ayarlarsak çok iyi olur. Saygılarımla...
 8. Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

  @sidarta Sitedeki erkan arkadaşın yardımları ile gündüz far ampüllerini led yaptım, başarılı sonuç aldım.
 9. Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

  Yeni aldığım higline aracımın gündüz far amplunu led yapmak istiyorum. Alacağım marka ve site ismi paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla..
 10. Brıdgestone lastik şikayet

  Arabayı teslim aldığım anda üzerindeki lastikleri görünce sevinmiştim çünkü eski arabalarım birinde brısgestone evo vardı, gayet iyidi. Başka lastiklere göre bayağı fazla ses alıyor içeri..
 11. Brıdgestone lastik şikayet

  10 gün önce aldığım golf un lastikleri de brısgestone t001 çıktı. Ses anlamında başarısız geldi. İlerki günlerde bakalım nasıl olacak?
 12. İşte Benim Golf'üm.

  @UĞUR_05 Vakit ayırıp verdiğin cevaplar için teşekkürler... Aracımı kendim yıkamayı düşünüyorum, eski arabamı da kendim yıkardım, sonax ın sıvı cilası başarılı kullanıyorum.
 13. İşte Benim Golf'üm.

  @UĞUR_05@driver_can@silvershadow İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Saygılarımla..
 14. İşte Benim Golf'üm.

  @UĞUR_05 Aynen %5 ötv zammı var ayrıca kur çok yükseldi. Aracınıza aldıktan sonra neler yaptınız, paylaşırsanız sevinirim. (Boya koruma, cam filmi,gizli özellik Vb.)
 15. İşte Benim Golf'üm.

  @UĞUR_05 Hocam iyi dileklerin için teşekkürler. 62.500 +kdv ye aldım, ötv muafiyeti ile. Ötv li sanırım 109.000 TL.
×