Sadece Golf'e Özel Araç Içi Telefon Tutucu

@reko 

@ogzogz bende kablosu var ayrıca a3 de kullandıgım mıknatıslı ürünü var..memnunum..spigene göre bariz daha kaliteli..
Teşekkürler kaliteli kullanılmalı elbet. Tavsiyenizi değerlendireceğim.

Spigenin hangi modelini kullandınız? alacak olan arkadaşlar onu almasınlar. Sonuç olarak tecrübe etmişsiniz, paylaşırsanız herkes faydalanır. Tekrar teşekkür ederim.

@ogzogz  spigenin mıknatısını gördüm almadım elinde kalite hissi vermedi..zaten telefon kılıfları ile camları  artık bana kaliteli gelmiyor..mevcuttaki telefonumda kılıf var ama memnun değilim bir daha kullanmam..baseus olur başka olur artık farklı ürünlere yöneleceğim..ayrıca üste değiniz ürünün baseus ile farkı yok aynı kaliteler hemen hemen..3m bant bizim golflere iyi yapışmıyor pürüzlü torpidoda..ya teybin yanına yapıştıracaksın yada ızgara tipi..burada öneri isterken belki farklı ürün olur dedim ama çoğunluk ızgara tipi kullanıyor bende sanırım ondan alacagım...

@ogzogz  spigenin mıknatısını gördüm almadım elinde kalite hissi vermedi..zaten telefon kılıfları ile camları  artık bana kaliteli gelmiyor..mevcuttaki telefonumda kılıf var ama memnun değilim bir daha kullanmam..baseus olur başka olur artık farklı ürünlere yöneleceğim..ayrıca üste değiniz ürünün baseus ile farkı yok aynı kaliteler hemen hemen..3m bant bizim golflere iyi yapışmıyor pürüzlü torpidoda..ya teybin yanına yapıştıracaksın yada ızgara tipi..burada öneri isterken belki farklı ürün olur dedim ama çoğunluk ızgara tipi kullanıyor bende sanırım ondan alacagım...
Siz bilirsiniz tabiki ancak pişman olmazsınız altıgen olan spigen alırsanız. Yuvarlaklar standart malzeme genel olarak her markanınki aynı diyebilirim ancak altıgen olan başka yok ve sağlamlığı mıknatısı sizi tatmin edecektir. Tavsiyem hepsiburada indirimde, sipariş verirsiniz olmadı iade edersiniz(ambalajına baktım, iade etmeye müsait) . Kullanmadığım bişeyi önermiyorum ısrarım bu yüzden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt