Jump to content

Composition Media 5.8"

Recommended Posts

5 dakika önce, Rust yazdı:

hocam arada görmüyor , çıkartıp takıyorum oluyor. kaş yaparken göz falan çıkarırlar , kaşınmamaya karar verdim.

sd kartta durumlar nasıl?

ben sd kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

@maniax Spotify'a geçtiğimden beri usb kullanmıyorum, sd kart olayı ise benim için torpido girişinde bugüne değin hiç kullanmadığım bir giriş. Günümüzde artık akıllı olarak tabir edilen telefon kullanmayan pek kullanıcı kalmadığından önerim bluetooth üzerinden tele bağlanmışken, hazır da apple music 3 aylık deneme sürümü ücretsizken müzik dinlemeyi bu yol üzerinden bir denemeleri yönünde olur hocalarımızın :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, erkanz yazdı:

@maniax Spotify'a geçtiğimden beri usb kullanmıyorum, sd kart olayı ise benim için torpido girişinde bugüne değin hiç kullanmadığım bir giriş. Günümüzde artık akıllı olarak tabir edilen telefon kullanmayan pek kullanıcı kalmadığından önerim bluetooth üzerinden tele bağlanmışken, hazır da apple music 3 aylık deneme sürümü ücretsizken müzik dinlemeyi bu yol üzerinden bir denemeleri yönünde olur hocalarımızın :) 

hocam bluetooth ile bağlantıda nadir de olsa şarkıda takılma yaşıyorum ben. apple music kullanıyorum ve çevrimdışı mod için şarkıları da indirdim. ona rağmen takılma olabiliyor

aslında sd kart tak ve unut açısından güzel bi bağlantı

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax Murat Hocam ben müzik listeleri arasında kaybolmak istemediğimden olsa gerek elimin altında bulunan tel üzerinden şarkılara hızlıca ulaşmak için bu yolu tercih ediyorum ama dediğiniz gibi tak-unut açısından elbette faydalı bir arabirimdir :'( Apple Music i ben aktive etmedim spotify ım olduğundan ancak bugüne değin hiç takılma sorunu yaşamadım (sadece bazen başlangıçta bağalntıyı görme aşamasında bekleme yapıyor o kadar) Takılma Apple Music aplikasyonundan kaynaklı olabilir belki, gerçi çevrimdışı modda kullanıyorsanız mantıken yapmaması gerekir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, maniax yazdı:

sd kartta durumlar nasıl?

ben sd kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç

hiç kullanmadım , bu şekil devam ediyorum . ama bu sorunu yaşayanlar sd nin sorunsuz olduğunu söyledi. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

dün biraz yabancı sitelere baktım bizim 5,8 mediadan bişe çıkmayacak ... sadece yeni 6,5 larda bazılarında olabilir..artık yeni golfte kesın bişeyler olacak ama 2018 e kım ole kım kala

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spotify i bende denedim kısa süre gayet net ve kaliteli geldi bana.... çoğu istediğim şarkıyı bulamadığımdan vazgeçtim... kendi hazırladıkları listeler fena olmasada. bide müziklerin Sınıflandırlması olayı Süper olmuş... İnternetten çok yedi be hocam.... 5-6 yıldır internet kullanıyorum mobil olarak  ilk defa spofity le dibe yaklaştım kotada  :) :'(

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Ender Ender Hocam, Spotify için önerim müsait olduğunuz bir zamanda pc başında listelerinizi hazırlamanız, akabinde telefonunuzda görünecek bu çalma listelerini kablosuz üzerinden bağlıyken çevrimdışı çalış seçeneğini işaretleyerek telefonunuzun hafızasına dahil etmeniz. Ve hatta telinizdeki Spotify'ı sadece kablsuz üzerinden şarkı indirip, aama yapabilecek şekilde ayarlayabilir, böylelikle kotanıza zeval getirmezsiniz.

Bu arada spotify kullanıcı profil linkim  https://open.spotify.com/user/ezengin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, erkanz yazdı:

@Ender Ender Hocam, Spotify için önerim müsait olduğunuz bir zamanda pc başında listelerinizi hazırlamanız, akabinde telefonunuzda görünecek bu çalma listelerini kablosuz üzerinden bağlıyken çevrimdışı çalış seçeneğini işaretleyerek telefonunuzun hafızasına dahil etmeniz. Ve hatta telinizdeki Spotify'ı sadece kablsuz üzerinden şarkı indirip, aama yapabilecek şekilde ayarlayabilir, böylelikle kotanıza zeval getirmezsiniz.

Bu konuya bir ara eğileceğim :) Teşekkürler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 15.03.2016 at 10:19, erkanz yazdı:

@erkanz Hocam Spofity de seni takibe aldım :) şu parça ekleme ve kolay kullanım hakkında biraz tüyo verirsen hiç fena olmaz. birde en önemlisi çevrimdışı dinleme olanağının en sağlıklı yolu. teşekkürler :('

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...

şu bizim 5.8 media içinde MIB 2 ürünlerinden olsada taksak yau. Çinli amcalara daha düşmemiş 5.inc olanından yakın arkadaşlarım taktılar çok da iyi çalışıyor.

One Life Live it.!!!

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...

@trgy Ben de 6.5 inç olanların flac parça çaldığına şahit oldum. Flac kayıpsız şarkı formatı ve benim için bu önemli, acaba son yazılımla bizde ki medya da bu formatı çalabilecek mi? durduk yere 2015 model highline aracımda komple medyayı değiştirmek istemiyorum,

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
2 saat önce, Culpanext yazdı:

veya, malum sitede  Composition Media 6,5" Renkli Ekran (sadece ekran) satılıyor. Bu üniteyi alsam, mevcut 5.8 yerine oturur mu? araca uyum için yazılım, ayar vs gerekir mi?

Değerli Hocam 

Burada da satan dostlar var pazar kısmında.  Hem de App connect ve geri görüş kamerası  hazırlığı bulunan ve çerçevesi de olan makineler var.

Dolayısıyla burada da bakın derim.

Evet alınan her elektronik parça gibi cihazın tanıtılması gerekecektir diye biliyorum. Fakat bütün fonksiyonları aynı olmakla beraber fazladan özellikleri olduğu için bu tanıtmaya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Gözünüzden kaçmış olabilir ama çerçevesini de almalısınız ve fiyata genelde dahil olmuyor bu ve bağlantı soketleri.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...
  • 1 year later...

@Culpanext benim de aklımı kurcalayan soruyu sormuşsunuz. aracım 2014 comfortline ve maalesef bluetooth yok. acaba 6,5 composition media alsam bu sorunu halledebilir miyim bilmiyorum. iş bununla bitmez gibi geliyor çünkü bizim araçların torpido iç akşamında herhangi bir bağlantı yok. 

çözümü var mıdır?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...