Trabzon'dan merhaba

Hoşgeldiniz.

Trabzona iki Golf satışımız oldu. Trabzonda sağlam Golfçüler var, İstanbuldan tespitim.  :mad:

Hocam hoşgeldiniz aramıza, havalar düzelip işten de vakit bulunca Trabzon'a gelip hem sizinle hem @Ender hocamla hemde tüm Trabzon ekibiyle tanışmak istiyorum. Bu sırada da golfümüz bir detay görsün.
İnşaellah bekliyoruz.

Sevgili forum sakinleri,

İsmim Abdulkadir Gülbahar. Aranıza Trabzon'dan katılıyorum. Daha önce de katılırdım fakat ben burayı sadece golf'culara mahsus sanıyordum. Bugün Ender hocam'dan öğrendim ki öyle değilmiş.

Hemen üye oldum. Mesleğim aynı zamanda tutkum, hatta hastalığım diyebilirim. Detailing ile meşgulüm. 

Burasının seviyeli ve değerli bir forum olduğundan eminim, aksi durumda Ender Hocam burda olmazdı diye düşünüyorum. Bu sebepten, eğer aracınızın bakımı ile ilgili bilgi bakımından bir sorunuz olursa çekinmeden sorunuz. Elimden geldiği kadar yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.
Abdulkadir hocam  aramıza hoş geldiniz . Bende detailing ile 2010 yılından beri ilgileniyorum ve kısa zaman sora bu merağımı işim olarak devam ettireceğim . Sizi youtube dan uzun zamandır takip ediyorum öncelikle paylaşımlarınız için sonsuz teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum . 

Detailing dışında bir diğer ortak noktamız benimde golfüm yok . :)  

Abdulkadir hocam  aramıza hoş geldiniz . Bende detailing ile 2010 yılından beri ilgileniyorum ve kısa zaman sora bu merağımı işim olarak devam ettireceğim . Sizi youtube dan uzun zamandır takip ediyorum öncelikle paylaşımlarınız için sonsuz teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum . 
Detailing dışında bir diğer ortak noktamız benimde golfüm yok . [emoji4] 
Hoşbuldum değerli kardeşim. Allah muvaffakıyetler nasip etsin projende. Golf bahane muhabbet şahane diyelim o halde.

Hoşbuldum değerli kardeşim. Allah muvaffakıyetler nasip etsin projende. Golf bahane muhabbet şahane diyelim o halde.
Hocam teşekkürler . Allah sizden razı olsun detay konusunda çektiğiniz videoların bana çok faydası oldu hakkınızı ödeyemem .  Sizi burada görmek beni ayrı mutlu etti .

Abdulkadir Üstadım Yeni video ve diğer paylaşımlarını da bekliyoruz

Geri
Üst Alt