golf 7 kalorifer arızası

İşçilik hariç yüzde 70 i karşılanıyor zaten garantisi biten araçlarda ki bu durumda sizin sürekli servise gittiğinizden dolayı iyi niyet garantisi ödediğiniz mewblağ çok değil inanın ama yinede uğraşıyım diyorsanız pek sonuç alacağınızı sanmıyorum geçmiş olsun.

servis sonrası ses kesildi. Şimdilik bir sıkıntı yok

Arkadaşlar Climatronic kliması olan ve  bu sorunu yaşayan herkese klimayı AUTO mod da kullanmanızı öneriyorum.., Sürekli cama, yüze, ayaklara hava veren yönlendirme flaplarıyla oynamanız, bir süre sonra flap yönlendirme motorunu bozuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Climatronic kliması olan ve  bu sorunu yaşayan herkese klimayı AUTO mod da kullanmanızı öneriyorum.., Sürekli cama, yüze, ayaklara hava veren yönlendirme flaplarıyla oynamanız, bir süre sonra flap yönlendirme motorunu bozuyor
pat pat diye ses flap yönlendirme motorundan mı kaynaklanıyor yani ?

pat pat diye ses flap yönlendirme motorundan mı kaynaklanıyor yani ?
Hayır o ayrı., ama forumu daha önce konusu vardı., çok fazla hava yönlendirme ayarları ile oynarsanız., flap yönlendirme motorları bozuluyor., Klimayı sağlığınız ve yakt tasarrufu için herdaim auto modda kullanınız., bırakın klima sizin için tüm ayarları kendi yapsın., diğer türlü analog klimadan farkı kalmıyor

Mecbur servis yolu gözüktü ama garantiden yapılma ihtimali var mıdır sizce? Ya da tahmini ne kadar masraf çıkarır bir fikriniz var mı?
Merhaba,

Aynı sorun benim aracımda da vardı, 2 sene önce garanti kapsamında Doğuş Oto Esenyurt'da değiştirttim.

Orta konsolu sökerek klima kapakcıklarını değiştiriyorlar.

Değişimden bu yana 2 sene oldu, ses vs. yok.

bilginize.

Merhaba,

Aynı sorun benim aracımda da vardı, 2 sene önce garanti kapsamında Doğuş Oto Esenyurt'da değiştirttim.

Orta konsolu sökerek klima kapakcıklarını değiştiriyorlar.

Değişimden bu yana 2 sene oldu, ses vs. yok.

bilginize.
Benim araçta da geçen gün yaptı maksimum üfleme konumuna aldım pat pat pat diye 3-4 defa ses geldi dedim noluyor. 2-3 gündür yapmıyor ama şu an. Daha ilerlediği zaman mı götürmeliyim servise ? 

@huseyinkaraduman 

Benim araçta da geçen gün yaptı maksimum üfleme konumuna aldım pat pat pat diye 3-4 defa ses geldi dedim noluyor. 2-3 gündür yapmıyor ama şu an. Daha ilerlediği zaman mı götürmeliyim servise ? 
Garantisi bitmeden yaptırın derim. klimanın ısısını ve fonksiyonunu yakın zamanda etkileyecek bir sorun değil.

Sağol hocam korktuğum gibi ön göğüs komple sökülmeyecek demek.
Valla bende gecen sene bir parca degistirdim ama yine takir tukur ses gelio soguklarda ayak yuz ve cama kaloriferi ayarlayinca yani bu kadar adi bi parcayi bu araca takmalarina sasiritorum gecen sene parcaya 260tl toplamda 360tl gibi bi para vermistim taktiklari parca aliexpreste suan 41 tl siparis ettim ben nasilsa yine bozulacak diye
Orijinal AC Sıcaklık Ayarlamak Vana Buharlaşma Tankı Motor OEM 5QD 907 511 VW Volkswagen Golf için Sportsvan Golf MK7
https://s.click.aliexpress.com/e/T729uxP

Linki ekliyorum ayni parca serviste 400tl

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla bende gecen sene bir parca degistirdim ama yine takir tukur ses gelio soguklarda ayak yuz ve cama kaloriferi ayarlayinca yani bu kadar adi bi parcayi bu araca takmalarina sasiritorum gecen sene parcaya 260tl toplamda 360tl gibi bi para vermistim taktiklari parca aliexpreste suan 41 tl siparis ettim ben nasilsa yine bozulacak diye
Orijinal AC Sıcaklık Ayarlamak Vana Buharlaşma Tankı Motor OEM 5QD 907 511 VW Volkswagen Golf için Sportsvan Golf MK7

hocam link olmamış tekrar atar mısınız? Anasayfaya yönlendiriyor

birde bu parçayı kendimiz değiştirebilir miyiz acaba ?

Geri
Üst Alt