17 inch "Madrid" Alüminyum Alaşım Jantlar(7J x 17) - 225/45/R17 lastikler

@yusuf

yakıt sarfiyatı, çekiş ve sürüş konforu açısından bi fark oluştumu hocam. bende bi ara 17'' düşünmüştüm, sonra dediğim kriterlerden dolayı 16'' almıştım.

@ft19 yol sesi en çok hissettiğim şey. Görüntü ve yol tutuş onları unutturuyor ;)

@yusuf en çok merak ettiğim aracın çekişine negatif yönde bir etkisini hissettinizmi. malum 1.2 motor. 

1.4 highline oğlumda var, arada bir onada biniyorum, orjnal dijon jantlı. dediğiniz gibi yol sesi net farkediyor, birde lastikleri bridgestone turanza er300 olunca, lastiğin hamurunun ve yapısının sert ve ağırlığının fazla olmasından dolayı benim midline daki 15 lyon/michelin es ve 16 a3/goodyear egp jant/lastiğe göre bayağı ses oluyor. motor 1.4 olduğu için çekişte performans farkı olmuyor. 

@ft19 çekişte negatif yerine pozitif etki var gibi. Çünkü patiye düşme durumu azaldı gibİ.

bence madrid jantın en yakıştığı renk Günbatımı Kırmızısı veya Tungsten Gri.

benim zaten 2 tane renk+jant favorim var:

1. Günbatımı kırmızısı + Madrid
  2. Pasifik mavi + Durban
ikisi de "bej" iç döşemeyle elbette...

Moderatör tarafında düzenlendi:
17" için serviste lastik hariç tek jant fiyatına 1700 tl istediler, şöyle bir hesapla beraber 6.800 tl jant ve 4 lastik ortalama 1400 tl olsa 8.200 tl ediyor :)  comfortlineımı satıp üstüne bu parayı koyarsam zaten highline alırım herhalde dedim görevliye  :) :)  

Servisten almaya gerek yok Madrid jantı. 2.el temizi 1500-2000tl aralığında bulunabilir.

17" için serviste lastik hariç tek jant fiyatına 1700 tl istediler, şöyle bir hesapla beraber 6.800 tl jant ve 4 lastik ortalama 1400 tl olsa 8.200 tl ediyor [emoji4] comfortlineımı satıp üstüne bu parayı koyarsam zaten highline alırım herhalde dedim görevliye [emoji4][emoji4] 
Servise gitme hocam ben 2000 e komple bırakırım size [emoji1] [emoji106]

Orjinal elbette

Geri
Üst Alt