NAZARI ÇIKTI

Süper olmuş Müslüm hocam, tekrar geçmiş olsun. Usta mükemmel yapmış maşallah.
Hocam bu arada hic görüsemedik inş nisan ayında bi kahve iceriz

Çok iyi olmuş. Siz belirtmezseniz kimse anlamaz.

Yenisinden iyi olmuş :))

Şaka bir yana geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Sıfır gibi olmuş exper bile anlamaz mükemmel olmuş

Arkadaşlar bu boyasız göçük işini İstanbul'da layıkıyla yapacak usta var mı ? Bugün tatsız bir olay yaşadım bir araç lastigini çevirip bırakmış bende hiç dikkat etmeden geçeyim derken kapıda göçük oluştu . Gün içinde fotoğraf eklerim. Yardımlarınızı bekliyorum . 

Herkes bu gibi kaporta düzeltmeleri için eksper anlamaz, tramere işlenmez tarzı şeyler yazıyor yorumlarda.Ek olarak alırken böyle bir geçmiş kusuru olan düzeltilmiş arabayı kimse almak istemiyor.

Bilmeden böyle bir arabayı aldıktan sonra farkedince de herkes eski sahibine verip veriştiriyor forumlarda.

Hocamızın aracını satması durumunda yeni sahibine bu durumu hakkında bilgi vereceğini umut ederek bir özeleştiri yapmak istedim.Haksız mıyım dostlarım?

Herkes bu gibi kaporta düzeltmeleri için eksper anlamaz, tramere işlenmez tarzı şeyler yazıyor yorumlarda.Ek olarak alırken böyle bir geçmiş kusuru olan düzeltilmiş arabayı kimse almak istemiyor.

Bilmeden böyle bir arabayı aldıktan sonra farkedince de herkes eski sahibine verip veriştiriyor forumlarda.

Hocamızın aracını satması durumunda yeni sahibine bu durumu hakkında bilgi vereceğini umut ederek bir özeleştiri yapmak istedim.Haksız mıyım dostlarım?
Şimdi eleştiriyi ben gögüsleyip cevap vereyim hocama.. bu sayfada bi tane üçkağıtçı adam bulamazsın biz öyle kaza yaptıgımız aracı satarken kusurunu söylemeyecek ruhları bedenimizde taşımıyoruz.. eksperde görünmez diye sevindiğimiz cümle tamamı ile kendimizi mutlu edecek kucuk teselli cumlesidir.... ayrıca bu işi yapan ustalar marifetlerini "eksperde bile görunmez abim" ile pekiştirdikleri için bizimde dilimizde bir kamyon arkası yazısı gibi can bulmuştur... saygılar

Geri
Üst Alt