Night Blue Metallic :) Sonunda...

Hayirli olsun kazasiz zevkli surusler. Renk guzel ama zor renk :)

Hayırlı Olsun Aracınız.

Opsiyonlar güzel duruyor. Ayrıca Durban çok hoş Durmuş bu renkte :)  

Renk çok çok güzel..Maşallah nazar değmesin.

Cok tesekkurler abiler ustadlar kardesler :)  hepinizin daha iyisi olsun insallah... renk gercekten hic aklimda bile olmayan ama bi okadar beni etkileyen bi renk oldu. Insallah ugrastirmaz  :000049-medium:  hepimize kazasiz belasiz surusler  s=bigstar

Hayırlı olsun. Maşallah çok iyi bir kombinasyon olmuş. Kazasız, keyifli sürüşler. :)  

Hayirli olsun hocam

Bir gece mavisi sahibi olarak zor gunler sizi bekliyor diyebilirim :)

Araci teslim alirken 5 dk araci kac kez sildiler hatırlamıyorum ama her seye deger ben seviyorum araca yakindan gece bakinca daha net anliyorsunuz. Antalyanin ogle gunesinde araba mor oluyor gece ise simli elbise giymis star gibi. Nedesem bos siz yaşadıkça anlayacaksiniz. 

Saygilarla

hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın

Hayirli olsun hocam

Bir gece mavisi sahibi olarak zor gunler sizi bekliyor diyebilirim :)

Araci teslim alirken 5 dk araci kac kez sildiler hatırlamıyorum ama her seye deger ben seviyorum araca yakindan gece bakinca daha net anliyorsunuz. Antalyanin ogle gunesinde araba mor oluyor gece ise simli elbise giymis star gibi. Nedesem bos siz yaşadıkça anlayacaksiniz. 

Saygilarla
Aynen hocam butun aksam camdan ona bakiyorum hala bakiorum bakiorum...... bitmio masallah  :000108-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MaDOnion Hayırlı olsun hocam Allah sevdiklerinizle birlikte keyfini sürmesini nasip etsin rengi de çok güzel gece mavisi aracın krom detaylarını daha ön plana çıkarıyor durban da bunu katkıda bulunmuş güle güle kullanın.. tiguan ı verip köprüden önce son çıkıştan çıkmışsınız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MaDOnion Hayırlı olsun hocam Allah sevdiklerinizle birlikte keyfini sürmesini nasip etsin rengi de çok güzel gece mavisi aracın krom detaylarını daha ön plana çıkarıyor durban da bunu katkıda bulunmuş güle güle kullanın.. tiguan ı verip köprüden önce son çıkıştan çıkmışsınız :)
Saolun hocam;

tiguanin artisi var aslinda yok degil ama genislik yukseklik ozellikle... ancak bir golf degil  :000043-medium:

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.dış renk güzel ama içi açık renk.temiz tutmak zor....

Hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler şu durbanın yakışmadığı renk yok maşallah:) :)

@MaDOnion hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin, maşallah çok iyi görünüyor :('

Hayırlı olsun. Hey maşallah. Ateş ediyor araba :)

Geri
Üst Alt