Sonradan anahtarsız giriş ve çalıştırma mümkün mü?

Bu retrofit hakkinda ender elektronikle gorusmustum bir kac ay once. Cok ugrastirici ve pahaliya gelen bir is demisti, 10K uzerine mal oluyor, immobilizer ve anahtar tanitmanin cok yordugundan bahsetmisti. 

Bu retrofit hakkinda ender elektronikle gorusmustum bir kac ay once. Cok ugrastirici ve pahaliya gelen bir is demisti, 10K uzerine mal oluyor, immobilizer ve anahtar tanitmanin cok yordugundan bahsetmisti. 
Ben de sordum bana da aynı şeyi dedi. Onlar az enerji çok para derdinde biraz. Araştırma dertleri çok kalmadı. 

Yaklasik 2 yil once bende bir arastirmaya girmistim. 2016 highline icin

Ender elek. Yapilamaz dedi
Apo usta yapilamaz dedi
Ankara da oemvokswagen simdi ismi degisti sanirim , o yapariz ortalama 5 bin demisti.

Bayaga masrafli ve zahmetli oldugundan aracı degistirmek daha mantikli gibi duruyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@sertan bu sistemler 7.5 kasaya olmuyor ayrıca tamamen yerli ve milli demiş android e yazılım yapan biri olarak bu sistemi benim bile kırmam çok zor olmayacak ki donanım kısmında ne kullanmış çok merak ediyorum pic ile mi programlamış yada yanlışlıkla Arduino ile mi yaptı 🙂. Eğer bu sisteme Faraday kefesi gibi bir önlem almaz iseniz sinyali bozmak çok ta zor olmayacaktır. Bu sistemler güvenilmez diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt