Jump to content
Golftutkusu
m.parlak

ışık görüş paketinde silecekler otomotik çalışır diyor

Recommended Posts

6 dakika önce, m.parlak yazdı:

arkadaşlar  bnm aracın silecekleri otomotik çalışmıyo. normalde ışık görüş paketine göre kendiliğinden çalışır diyo. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Hocam silecek kolu en alt konumda ise kapalı demektir. Bir yukarı konuma alırsanız otomatik konumuna gelir ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, m.parlak yazdı:

Onu denedim fakat o zaman da durmadan çalışıyor.

O denediğiniz konumun bi altında alın ve dışarı çıkıp ön camın en üstünde orta kısımdan şişeyle su dökün. Aracınızda far sensörü var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
O denediğiniz konumun bi altında alın ve dışarı çıkıp ön camın en üstünde orta kısımdan şişeyle su dökün. Aracınızda far sensörü var mı acaba?

Işık görüş paketinde standart geliyor farlar felan otomatik çalışıyo. Silecekleri çözemedim. Dediğiniz gibi bi kontrol edeceğim. Umarım bi sorun çıkmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf te sevmediğim özelliklerden biri idi silecek kolu.

otomatik moda aldığınızda camınızı tek silmek için normalde kolu 2 kere tık tık diye aşağı çekmeniz gerekiyor. Bunu sevmediğim için camlara su püskürtür gibi yapıp yani kolu kendime hafif çekip bırakıyordum su gelmeden. Golfte de böyle yaparsanız su gelmeden ince bi ayarla camınızı 1 veyahut 2 kez silebiliyorsunuz. Başka araçlarda tek tıkla bu işlemi halledebiliyorsunuz. Ve ayrıca cama önce suyun gelmesi lazım hep olması gerektiği gibi ama buda olmuyordu. Yeni modele kesin yazmak lazım düzeltilmesi için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.