Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

m.parlak

ışık görüş paketinde silecekler otomotik çalışır diyor

Bu konuda 16 ileti var

arkadaşlar  bnm aracın silecekleri otomotik çalışmıyo. normalde ışık görüş paketine göre kendiliğinden çalışır diyo. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, m.parlak yazdı:

arkadaşlar  bnm aracın silecekleri otomotik çalışmıyo. normalde ışık görüş paketine göre kendiliğinden çalışır diyo. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Hocam silecek kolu en alt konumda ise kapalı demektir. Bir yukarı konuma alırsanız otomatik konumuna gelir ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam silecek kolu en alt konumda ise kapalı demektir. Bir yukarı konuma alırsanız otomatik konumuna gelir

Onu denedim fakat o zaman da durmadan çalışıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, m.parlak yazdı:

Onu denedim fakat o zaman da durmadan çalışıyor.

O denediğiniz konumun bi altında alın ve dışarı çıkıp ön camın en üstünde orta kısımdan şişeyle su dökün. Aracınızda far sensörü var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golfte de böylemidir bilmiyorum ama A3 te MMI dan yağmur sensörünü aktif etmeniz gerekiyor . MMI da sensör deaktif olursa auto modda sanırım fasılalı çalışıyor .  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@m.parlak Hocam off konumu kapalı 1 üstü yani INT olmalı üstteki damlacıkların olduğu yerden de hız ayarı yapılıyor. Ayrıca ön camdan bakınca böyle bir şey görmeniz gerek.

seat-leon-cupra-ic-dizayn-8.jpg

c8d488cb5a42e323e3a46cc57870bc38.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@m.parlak Hocam off konumu kapalı 1 üstü yani INT olmalı üstteki damlacıkların olduğu yerden de hız ayarı yapılıyor. Ayrıca ön camdan bakınca böyle bir şey görmeniz gerek.

Hemen kontrol ediyorum umarım çalışır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
O denediğiniz konumun bi altında alın ve dışarı çıkıp ön camın en üstünde orta kısımdan şişeyle su dökün. Aracınızda far sensörü var mı acaba?

Işık görüş paketinde standart geliyor farlar felan otomatik çalışıyo. Silecekleri çözemedim. Dediğiniz gibi bi kontrol edeceğim. Umarım bi sorun çıkmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam silecek kolunun üstünde 4 adet damlacık var sizin en son seviyede duruyor 1.yada 2. damlacık seviyesine alın biraz daha yaşa calışır ve silecek kolunuzda bir kademe açık olması gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf te sevmediğim özelliklerden biri idi silecek kolu.

otomatik moda aldığınızda camınızı tek silmek için normalde kolu 2 kere tık tık diye aşağı çekmeniz gerekiyor. Bunu sevmediğim için camlara su püskürtür gibi yapıp yani kolu kendime hafif çekip bırakıyordum su gelmeden. Golfte de böyle yaparsanız su gelmeden ince bi ayarla camınızı 1 veyahut 2 kez silebiliyorsunuz. Başka araçlarda tek tıkla bu işlemi halledebiliyorsunuz. Ve ayrıca cama önce suyun gelmesi lazım hep olması gerektiği gibi ama buda olmuyordu. Yeni modele kesin yazmak lazım düzeltilmesi için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nasıl çözüldü, özetlerseniz, faydalı olur

Aslında bir sorun yokmuş ben bilmiyor muşum. Arkadaşların anlattığı şeyleri yapınca silecekler kendiliğinden çalıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nasıl çözüldü, özetlerseniz, faydalı olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.