1.2 MANUEL COMFORTLINE İÇİN KAPORA VERDİM

Teşekkür ederim değerli fikirleriniz için.

Serviste yaptırmayı düşünmüyorum bende ancak Mart sonuna kadar mesleki eğitimlerim olduğu için haftasonları dahi vaktim olmayacak Bodrum'dan ayrılmaya. 

Mantıklı olan Mart sonuna kadar aracı kullanmak. İlk fırsatta da İzmir'e gidip boya koruma ve cam filmi uygulatmak olacak sanırım.

İyi haftasonları.
Sizin gerçek isim mehmet umut mu ? 

Aramıza hoşgeldiniz.

İlanınızı paylaşırsanız çabuk satma konusunda yardımcı olabiliriz.

Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.

Doğrudur hocam. Tanışıyor muyuz?
Vallaha böyle tesadüf olamaz !!!  Dünya küçük arkadaşa sahibinden. Com da araç ararken konuşmuştuk sizinle ama siz bana ev alacağım için satıyorum aracı demiştiniz.

Vallaha böyle tesadüf olamaz !!!  Dünya küçük arkadaşa sahibinden. Com da araç ararken konuşmuştuk sizinle ama siz bana ev alacağım için satıyorum aracı demiştiniz.
Zaten adımı sorunca anlamıştım böyle bir tesadüf olduğunu. Doğrudur hocam ev alıyorum. Golf forumunda olduğumuz için ilk mesajda evden bahsetmedim haliyle. 

Şimdi yalancı, hatta dolandırıcı gibi bir algı oluştu gibi hissetim hakkımda. 

İlk olarak şuradan başlayalım. Sattığım araçta ilana yazmadığım hiç bir sorun yoktur. İlanda ne yazdıysam odur. Aracı bir sorunu olduğu için satmıyorum. İsterseniz gelip inceleyebilirsiniz.

İkinci olarak muhtemelen siz kazadan dolayı mı satıyorsunuz diye sormuşsunuzdur bende hayır demişimdir. Ki doğrudur kazadan dolayı satmıyorum. Burada da yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Gelelim ev mevzusuna. Öncelikle aracı sattıktan sonra elime geçen parayı ne şekilde değerlendireceğim sizi ilgilendirmiyor haliyle. Bu tasarrufu yapmada özgürüm diye düşünüyorum. Telefonda söylediğim gibi ev de alıyorum. Şöyle düşünün aracımı sattığım ücreti, golf için kullandım yada ev için kullandım sağ cebimden sol cebime hikayesi.

Şurada haklısınız. Sorduğunuzda ev alacağım yerine ev ve golf alacağım demeliydim (ki dediğim gibi bu benim tasarrufumda bir olay).

Evet araçta hasar kaydı olduğu için başka araç alacağım açıklaması insanları kuşkulandırıyor. Ben de ev alacağım diyorum. (ki gerçekten alıyorum). 

Sonuç olarak dediğim gibi sahibinden de ne yazıyorsa araç odur. İnsanları kandırdığımı düşünmüyorum. 

Eğer böyle bir algı oluştuysa lütfen forum üyeliğimi iptal ediniz.

Not: Yazı ve konuşma farklı algılanabilir. Yukarıdaki bazı cümleler çok "sert" anlaşılabilir. Saygı ve sevgiyle yazdığımı belirtmek isterim. Yazı dilinin kurbanı olmayalım bir de.

İyi Pazarlar.

Aramıza hoşgeldiniz.

İlanınızı paylaşırsanız çabuk satma konusunda yardımcı olabiliriz.

Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.
Hoşbulduk,

İlanı paylaşmaya gerek kalmadı. Yardım düşünceniz bile yeterli, teşekkür ederim.

bende 3 ay beklemiştim 1.2 tsi comfortline için.hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın

Geri
Üst Alt