18 inch "Durban" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

@crawley replika jant yerine illa durban olsun diye bir takıntınız yoksa 17" golf ve audi  A3 jantı piyasada bulunuyor. daha sıfır gibi uygun fiyata kaliteli malzemeden jant almış olursunuz.

10-15 sene önce modifiye araçlarda orjinal oz racing, sparco, bbs vb. jantlar olurdu. artık ortalık uzakdoğu replika jant ile doldu. kendi yerli imalatımız cms dünya markalarına orjinal ekipman tedariği yaparken biz hala çin malı replikalara para harcıyoruz.

@budak1903hocam durban olmayabilir araştırayım.Fakat 17 inç  orjinal fabrika çıkış golf jantı mevcut mu ? varsa model olarak da bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@crawley dijon jantlar sahibinden.co üzerinde satılıyor. bazıları lastiklerle beraber 2000-2500 istiyor.

@burak_replika önerir misiniz hocam ? Benim pek güvenip de alasım gelmiyor.
Hocam bende sizin gibi düşünüyorum replika konusunda. Uzak durmak gerek. Ailemizi ve sevdiklerimizi taşıdığımız araçlarımızda replika jantın tehlikesi bile bile lades oluyor.

Bulabilirseniz Passat forumlarına bakın hocam, bulma olasılığınız daha yüksek.@ansolak ahmet hocam bir ara araştırmıştı passatın 18 jantları , et değeri olarak uygunluk sağlıyordu.

Teşekkür ederim hocam sağolun araştırıp bakayım kısmetse doverları en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum.

Uzun süredir 18 janta geçiş için düşünüyordum ve sonunda karar verdim Araştırmalarım sonucu sonunda birtane durban buldum anlaştık haftaya alıcam inşaAllah satıcı orjinal diyor ben yine emin olmak için orjinalliği jantlarda nasıl anlarım yardımcı olurmusumuz ? 

@Redline Janta kapıyı çalıyormuş gibi vurun hiç ses çıkmaması ve yoğun olması gerekir jantın. İçi boş ve metal sesi geliyorsa replicadır. Şuanki jantınıza dediğimi yapın orijinal olması için gereken hissiyatı yaşamış olacaksınız aklınıza otursun.

@Mete45 saol mete hocam peki bu durban jantlarda hiç içinde yazı fln yokmu damga vs durban jant alıcam çünkü ?

@Redline Hocam damga olayını bilmiyorum ama benim doverin içinde 3 tane bitişik kare çıkıntı var; belki doverda da vardır.

Durban jantlar golfün opsiyon listesinden kaldırıldımı acaba? araç oluşturucuda seçilemiyor artık

Geri
Üst Alt