Garanti Silecek Değişimi

arkadaşlar arka silecekten gacır gucur sesler gelmeye başladı. İnşAllah lastik eskidiği içindir motorunda bir sıkıntı olma ihtimali var mı ? Birde silecek sepetinde bosch arka silecek 28 lira alan var mı serviste ne kadardır ? Bakımda servise söylemiştim garantiden değişim için malesef 10.000kmden sonra garanti dışı dediler :)

arkadaşlar arka silecekten gacır gucur sesler gelmeye başladı. İnşAllah lastik eskidiği içindir motorunda bir sıkıntı olma ihtimali var mı ? Birde silecek sepetinde bosch arka silecek 28 lira alan var mı serviste ne kadardır ? Bakımda servise söylemiştim garantiden değişim için malesef 10.000kmden sonra garanti dışı dediler :)
Ben Boch arka sileceklerin Opel Astra için olanından almıştım.Çok iyi iş görüyor.

Geçen hafta arka sileceği değiştirdim bende düzgün silmiyordu vakti gelmişti sanırım artık aracım 24 binde

Bosch Rear Volkswagen Golf VII Arka Silecek (2013-2017) bunu aldım 24 liraya bi sıkıntısını görmedim açıkçası

Serviste 50 liradan az istemezler, servise de gitmek zor geldi bi silecek için :)

arkadaşlar arka silecekten gacır gucur sesler gelmeye başladı. İnşAllah lastik eskidiği içindir motorunda bir sıkıntı olma ihtimali var mı ?
Motorunda sıkıntı yok rahat olun, sadece silecek lastiği "abi beni değiştir" mesajı verdiği için gacır gucur ses duyuyorsunuz.En son öncamdaki silecekler için servisteki ile Silecek Sepeti'ndeki fiyat arasında epey fark olduğunu hatırlıyorum. Ama arkadaki silecek için aradadaki fark 4-5 lira birşeydi. Zaten yakın zamanda yolunuz düşüecekse serviste değiştirebilirsiniz. Aksi halde Silecek Sepetinden sipariş verip kendiniz kolayca değiştrebilirsiniz. Ama öncamdaki silecekleri kesinlikle serviste değiştirmeyin!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Motorunda sıkıntı yok rahat olun, sadece silecek lastiği "abi beni değiştir" mesajı verdiği için gacır gucur ses duyuyorsunuz.En son öncamdaki silecekler için servisteki ile Silecek Sepeti'ndeki fiyat arasında epey fark olduğunu hatırlıyorum. Ama arkadaki silecek için aradadaki fark 4-5 lira birşeydi. Zaten yakın zamanda yolunuz düşüecekse serviste değiştirebilirsiniz. Aksi halde Silecek Sepetinden sipariş verip kendiniz kolayca değiştrebilirsiniz. Ama öncamdaki silecekleri kesinlikle serviste değiştirmeyin!
Şimdi servisi aradım arka silecek 35 ön silecekler 122lira :)  

arkadaşlar arka silecekten gacır gucur sesler gelmeye başladı. İnşAllah lastik eskidiği içindir motorunda bir sıkıntı olma ihtimali var mı ? Birde silecek sepetinde bosch arka silecek 28 lira alan var mı serviste ne kadardır ? Bakımda servise söylemiştim garantiden değişim için malesef 10.000kmden sonra garanti dışı dediler [emoji4]
valla benim 1500km de garantiye almadılar.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt