Ekran donma sorunu

Evet senin sorunu çözememişler hocam, zaten arkadaşın Ferdi bey de uğraşmış servisten, uzamış garantisi olsaydı Doğuş olumlayabilirdi dediler. Benim basic bixenonları çabucak halletmişlerdi, o yüzden sorayım istedim.

Evet senin sorunu çözememişler hocam, zaten arkadaşın Ferdi bey de uğraşmış servisten, uzamış garantisi olsaydı Doğuş olumlayabilirdi dediler. Benim basic bixenonları çabucak halletmişlerdi, o yüzden sorayım istedim.
aynen hocam arkadaşımda ilgilendi ama olumlu sonuç çıkmadı. Dedim ki araç servis bakımlı devamlı buraya geliyorum  %30 karşılayayım öyle halledelim ama onada pek yanaşmadılar.

@melihcancoban @yusufacsbenim 2016 highline'da ekran (ya da sistem) takilma sorunu vardi. takilma oldugunda bip bip otuyordu.(ara sira oluyordu) cok rahatsiz ediyordu aslinda dokunmatikte herhangi bir sorun yoktu. yazilimsal bir ariza oldugunu dusunup servise goturdum ve oyle cikti. yazilimi guncellediler duzeldi. yeni yazilim eskisine gore birazcik hizli, sd karttan muzik listesini kaydirirken eski versiyondaki gibi degil, gayet akici.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba takılma ve dokunmatik işlememe sorununu ilk defa bugün yaşadım düzelmiyor. Ne yapabilirim?

Geri
Üst Alt