R Line Tampon

silvershadow dedi:
Merak ettiğim bir şey var yurt dışında uygun fiyata tamponlar var oldukça fazla çoğu çıkma parça bunun bir önemi yok durumu iyi olduğu sürece. Fakat aklıma takılan bu tamponların orjinal olduğunu nasıl anlıyıcaz. Ya şayet bizim gibi burda yapılmış olan tuning mağazalarında satılan tamponlar gibi ise. Açıkcası fiyatlar yuzunden böyle düşünmeye başladım. Yada o kadar alışmışız ki pahalı ya ucuz gelince bir şey var hissine kapılıyorum. :)
Değerli Hocam

Avrupa'da çoğu ikinci el malzemeler o denli değersiz ki bununla kimse uğraşmaz.

Ayrıca tamponun fotoğrafları arasında orijinal ID Kodları da vardı  sanırım.  Yurtdışında bit adres gösterip buraya gelen kamyonlardan birine  atıp getirmelidir.

Bu arada kullanılmış olduğu için gümrükte sorun yaşanması mümkün değildir.
Hocam ilk defa sizden duydum bunu. Simdi ikinci el cikma parca alınca buna vergi ödenmiyor mu gümrük icin ? Şayet öyle ise yani bomba bir haber verdiniz :D

mcanerol dedi:
Merak ettiğim bir şey var yurt dışında uygun fiyata tamponlar var oldukça fazla çoğu çıkma parça bunun bir önemi yok durumu iyi olduğu sürece. Fakat aklıma takılan bu tamponların orjinal olduğunu nasıl anlıyıcaz. Ya şayet bizim gibi burda yapılmış olan tuning mağazalarında satılan tamponlar gibi ise. Açıkcası fiyatlar yuzunden böyle düşünmeye başladım. Yada o kadar alışmışız ki pahalı ya ucuz gelince bir şey var hissine kapılıyorum. :)
Hocam barkod ve ürün kodlarından anlayabilirsiniz. Ben montaj esnasında gözümle gördüm.

radiation dedi:
ön plakalık jettalardaki gibi ek parçalı. standart olarak neden sunmazlar şunu...
O parça da çıkıyor hocam, ancak araca ayrı bir hava kattığını söyleyebilirim.

94nDbO.jpg

MEOaR7.jpg

@mcanerol

Hocam her şeye vergi ödenir ama gönderen bunu düşük değerde gösterip gönderir. Zaten 2. el diye gümrükte içi açılınca önemsenmez. Zaten düşük değer gösterilince herşey geçiyor neredeyse. Ben kardeşime 300$ tablet almıştım 2 sene önce kutuyu bile açmamışlardı.

Negatiwe dedi:
ön plakalık jettalardaki gibi ek parçalı. standart olarak neden sunmazlar şunu...
O parça da çıkıyor hocam, ancak araca ayrı bir hava kattığını söyleyebilirim.

94nDbO.jpg

MEOaR7.jpg
Yok ben standart olarak o plaka altlığının gelmesinden yanayım. Türk plakaları büyük geldiğinden tam oturmuyor boyaya zarar veriyor. Şahsen o altlığın olması mantıklı

Takipteyim. Bende R-Line düşünüyorum. ön tampon bulursam arka tamponda.

takipteyim.... bende düşünüyorum R line tampon. bu konuda bilgi ve ürün bulan arkadaşların paylaşımını bekliyorum. teşekkürler

aracı satmadan alaydık tamponları :)

ne sekilde nereden ne kadara temin ettiniz acaba? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.

1200 TL ye Ender Elektronikten almıştım.

Keşke satarken sökseydim.  s=s20

Şimdi 2200 TL montaj ve boya hariç fiyatı aynı yerde. Toplamda 2600 TL diyebiliriz.

Sadece ön tampon  sanırsam.  Arka tampon da olsa iyiymiş.  Aslında mevcut gti lara göre fiyatı uygun ama çok sürüm olmadığı için fiyat böyle.  Dahada uygun olabilirdi . Teşekkürler  paylaşım için  ☺

One Life Live it.!!!

Hocalarım Aracım 1.4 TSİ ve ben arka tampon Difüzörünü, Orijinal ''R Difüzörü'' takmak istiyorum.Uyum sağlar mı acaba bilgi verirseniz sevinirim çünkü servisten sipariş verecem orijinal olarak.(Orijinal olarak Ön Panjurdaki R logo ve Sağ-Sol R çamurluk Logolarım geldi Arka Tampon Difüzörü ve Egzoz da sipariş verem o yüzden önemli)Şimdiden Tşk ederim

Hocalarım Aracım 1.4 TSİ ve ben arka tampon Difüzörünü, Orijinal ''R Difüzörü'' takmak istiyorum.Uyum sağlar mı acaba bilgi verirseniz sevinirim çünkü servisten sipariş verecem orijinal olarak.(Orijinal olarak Ön Panjurdaki R logo ve Sağ-Sol R çamurluk Logolarım geldi Arka Tampon Difüzörü ve Egzoz da sipariş verem o yüzden önemli)Şimdiden Tşk ederim
Yabancı forumda okuduğum kadarıyla uyum sağlıyor büyük ölçüde.

Fakat küçük törpüleme ve kesmelere ihtiyaç duyuyor. 

Benim size önerim tamponla birlikte komple almanız. 

Malumunuz R-Line tampon var artık.

@silvershadow Hocam çok tşk ederim kesme ve törpüleme mantıklı gelmiyor.Ama arka tamponda almak maliyetli oluyor.Malum R difüzör 347tl.Çok tşk ederim bilgi için Hocam

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli hocalarım,

R-line arka tamponun normal arka tamponumuzdan farkını söyleyebilir misiniz ?

Saygılarımla

Geri
Üst Alt