30.000 Bakımı - Mez Oto

Aracımı bugün teslim aldım. 

Fiyatlar da eklediğim fotoğraflardadır. Ön fren balatalarını değiştirmişler. Bir de titreşimden dolayı bir boru yırtılmış onun değişimi de var. Sonuç 880 tl ediyor kdv ile birlikte. 

IMG_1362.JPG

@golfaşkı Evet hocam benim de beklediğimden fazla tuttu. Filtreler, onlar kendi yağını kullanınca bir de üstüne hevesle balataları değiştirince... 

Aracımı bugün teslim aldım. 

Fiyatlar da eklediğim fotoğraflardadır. Ön fren balatalarını değiştirmişler. Bir de titreşimden dolayı bir boru yırtılmış onun değişimi de var. Sonuç 880 tl ediyor kdv ile birlikte. 

Ekli dosyayı görüntüle 7828
1 lt yağ fiyatına dışarıda 4 litre yağ :)  

Hortum niye garantiden değişmedi acaba.

@yusuf Evet hocam o yağ konusunu boşverdim sonuç cebe yansıdı. 

O konuyu da sordum, vibrasyondan olmuş garanti kapsamına girmiyor dedi. Vibrasyon derken deyince titreşim, bir yere sürtmeniz gibi şeyler dendi. Ne zaman tam bir açıklama verdiler ki. Araba yikanmasin dememe rağmen yine görünen yerleri yikamaya çabalamışlar. 

@yusuf Evet hocam o yağ konusunu boşverdim sonuç cebe yansıdı. 

O konuyu da sordum, vibrasyondan olmuş garanti kapsamına girmiyor dedi. Vibrasyon derken deyince titreşim, bir yere sürtmeniz gibi şeyler dendi. Ne zaman tam bir açıklama verdiler ki. Araba yikanmasin dememe rağmen yine görünen yerleri yikamaya çabalamışlar. 
Vw tek doğusun elinde olmamalı. 2 firma olsa hizmet kalitesi artacak ama şu an elimiz mahkum gidiyoruz.

@yusuf Hocam arabaniz 1.2 tsiydi değil mi? Kaporta altının fotoğrafını istiyebilir miyim sizin müsait olduğunuz bir gün? Araçta parça değişikliği sonucunda made in turkey parçalar gelmiş ve öncesinde orada made in turkey parçalar olmadığına emin gibiyim de. 

@yusuf Hocam arabaniz 1.2 tsiydi değil mi? Kaporta altının fotoğrafını istiyebilir miyim sizin müsait olduğunuz bir gün? Araçta parça değişikliği sonucunda made in turkey parçalar gelmiş ve öncesinde orada made in turkey parçalar olmadığına emin gibiyim de. 
Tabi hocam tam nerenin fotoğrafı lazım size. Bizim araçta turkiyede üretilen parça olacağını hiç sanmam.

@yusuf Hocam motorun tam yukarısı. Ben yarın bu konuya koyarım benim kaput altını. Siz de uygun olduğunuz zaman bakıp beni ona göre bilgilendirirsiniz. 

@yusuf Hocam fotoğraflar bu şekilde. Made in turkey yazmıyormuş sadece turkey yazıyormuş ama yine de siz bakarsaniz sevinirim. 

Ayrıca @silvershadow hocamı da çağrıyım bakalım o ne dicek?

IMG_1667.JPG

IMG_1668.JPG

benim arabada 17 bin e dayandı ama bakıma götürmedim bişey olurmuki :D

Geri
Üst Alt