30.000 Bakımı - Mez Oto

benim arabada 17 bin e dayandı ama bakıma götürmedim bişey olurmuki [emoji3]
Doğuş otoyu ararsanız 1.500 max limiti olduğunu görürsünüz. Yani 15000+1500=16500
Eğer bakımını yaptırana kadarki zamanda aracınız bir sıkıntı çıkartırsa garantiden yapmazlar size fatura ederler. Sonra bakımı yapıldıktan sonra bir sonraki bakıma 2000 km erken gelmenizi de isteyebilirler.
Hemen yaptırmanızı tavsiye ederim acilen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

benim arabada 17 bin e dayandı ama bakıma götürmedim bişey olurmuki [emoji3]
Acilen yaptırmanı öneririm, hocamın da bahsettiği gibi araçta herhangi bir sıkıntı olması ile garanti dışı kalacaktır.

@yusuf Hocam fotoğraflar bu şekilde. Made in turkey yazmıyormuş sadece turkey yazıyormuş ama yine de siz bakarsaniz sevinirim. 

Ayrıca @silvershadow hocamı da çağrıyım bakalım o ne dicek?

Ekli dosyayı görüntüle 8125

Ekli dosyayı görüntüle 8126
Hatta İzmir serbest Bölgede bulunan bir şirkettir Eldor Elektronik 

Tüm dünyadaki araç üreticilerine ürettikleri ateşleme bobinleri, motor kontrol üniteleri ve iyonik akımların analizine dayalı ateşleme yönetim sistemleri, hibrit ve elektriksel uygulamalar için elektrik sistemlerini satıyorlar. 

Enjeksiyon sistemi de serbest bölgede Delphi otomotiv sistemleri fabrikalarında üretiliyor. Mercedes, BMW, Audi vb pek çok marka buradan alıyor bu parçaları. 

Bu liste uzatılabilir ve  örnekleri vermemin nedeni; Türkiye'de üretilen her şey kalitesiz anlamına gelmeyecektir elbette.

@silvershadow Kalite düşüklüğünden ziyade önceden alman malı kullanıldığını düşünüp, neden orjinal parça kullanılmadı diye soru işareti oluşmuştu kafamda. 

@silvershadow Kalite düşüklüğünden ziyade önceden alman malı kullanıldığını düşünüp, neden orjinal parça kullanılmadı diye soru işareti oluşmuştu kafamda. 
Değerli Hocam 

Yetkili servislerin yan sanayi kullanma şansı yok. 

Çünkü aracı satın aldıkları fabrikaya taahhüt ederler orijinal yedek parça veya sarf malzemesi kullanacaklarını.

Dolayısıyla bu OEM ürün olmalıdır 

@silvershadow Ben de öyle düşünmüştüm hocam da görünce sorayım, keşinleşsin dedim. 

Teşekkürler mesajlarınız için. 

Geri
Üst Alt